Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności

Konferencja " Świat z AIDS"

17 mar 2017

16 marca 2017 r. w ZSP Andersa w Złocieńcu odbyła się Powiatowa Konferencja Szkoleniowa dotycząca profilaktyki zakażeń HIV i zwalczania AIDS w ramach realizacji Krajowego Programu HIV/AIDS.

czytaj więcej


Awans chłopców z LO Andersa w Złocieńcu do Zawodów Rejonowych w Piłce Ręcznej

15 mar 2017

 W poniedziałek  13 marca 2017 w ZSP im. gen. Wł. Andersa w Złocieńcu odbyły się zawody w piłkę ręczną szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Drawskiego. Gospodarze imprezy sportowej, którzy zajęli pierwsze miejsce w kategorii chłopców i drugie miejsce w kategorii dziewcząt,  gościli drużyny z Drawska Pomorskiego i Kalisza Pomorskiego.  Zawody odbyły się w formule „każdy z każdym”.

czytaj więcejBudżet Obywatelski 2017

15 mar 2017

Komisja, powołana zarządzeniem nr 8/2016 Burmistrza Złocieńca z dnia 12 stycznia 2017 r. w sprawie powołania komisji ds. budżetu obywatelskiego na 2017 rok, przedłożyła Burmistrzowi Złocieńca wyniki oceny i analizy wraz z wnioskami dotyczącymi prawidłowości złożenia zgłoszeń oraz możliwości realizacji projektów zgłoszonych do „Budżetu Obywatelskiego” z ich szacunkową wyceną i proponowanym terminem realizacji.

czytaj więcej


Wernisaż malarstwa Krystyny Krauze

14 mar 2017

Początek tygodnia rozpoczęliśmy wernisażem wystawy malarstwa złocienianki - Krystyny Krauze. Data ta wybrana została nieprzypadkowo, bowiem tego dnia Pani Krystyna obchodziła swoje imieniny oraz 88 rocznicę urodzin.

czytaj więcej


„Cisza Jak Ta” – niedzielny koncert

13 mar 2017

W niedzielny wieczór przenieśliśmy się do krainy łagodności. Wszystko za sprawą niezwykle lirycznego koncertu zespołu „Cisza Jak Ta”. Wspaniałe teksty, porywająca muzyka, wszystko to okraszone ciekawymi i humorystycznymi wprowadzeniami lidera zespołu Michała Langowskiego, dwa sympatyczne psy na scenie zamykające koncert – żadne słowa nie są w stanie opisać atmosfery panującej na sali widowiskowej. Ciężko o lepsze zakończenie weekendu.

czytaj więcej