Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności

Zawiadomienie o Sesji Rady Miejskiej w Złocieńcu

15 paź 2021

Zawiadamiam uprzejmie, że na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2021 r. poz. 1372) – zwołuję XLI Sesję Rady Miejskiej w Złocieńcu, która odbędzie się 28 października 2021 r. o godz. 15:00 w sali Złocienieckiego Ośrodka Kultury (ul. Wolności 6).

czytaj więcej

Muzyczny Piątek ze STILL CONTRACT

13 paź 2021

Po wakacyjnej przerwie Złocieniecki Ośrodek Kultury zaprasza na energetyczny koncert zespołu STILL CONTRACT. Koncert rozpoczyna cykl Muzycznych Piątków. STILL CONTRACT istnieje od ponad 10 lat. Inspiracją dla zespołu jest muzyka hard-rock i heavy metal lat 70. XX wieku. Próbują uchwycić styl i brzmienia takich kapel jak Budgie, Thin Lizzy, ZZ Top, Black Sabath czy Saxon. Grają również swoje utwory. Spełniając oczekiwania publiczności, wykonują także kawałki z klasyki rocka - niekiedy we własnych aranżacjach. Często grywali dla motocyklistów, którzy chętnie zapraszają STILL CONTRACT na swoje imprezy.

KUP BILET: https://www.zok.zlocieniec.pl/item/3760-still-contract.html

czytaj więcej
Pierwotne techniki lepienia i wypału gliny

13 paź 2021

W dniach 7 i 8 października uczniowie Szkoły Podstawowej w Nowym Worowie uczestniczyli w pierwszej części warsztatów pt "Pierwotne techniki lepienia i wypału gliny". Warsztaty odbyły się w terenie. Każdy mógł ulepić z gliny to co chciał. Za zaproszenie na warsztaty dziękujemy stowarzyszeniu "Naturalnie Z Pomysłem" oraz Pani Elżbiecie Minkiewicz.

czytaj więcejBądź swoją bohaterką!

12 paź 2021

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Drawsku Pomorskim przekazuje informację dotyczącą działań profilaktycznych w ramach Wojewódzkiej Kampanii pn. "Bądź swoją bohaterką!", poświęconych tematyce profilaktyki raka piersi u kobiet.

czytaj więcej