Złocieniec miasto z klimatem

AktualnościZawiadomienie o L Sesji Rady Miejskiej w Złocieńcu

14 cze 2018

Zawiadamiam uprzejmie, że na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2018 r. poz. 994, poz. 1000) – zwołuję L Sesję Rady Miejskiej w Złocieńcu, która odbędzie się 28 czerwca 2018 roku o godz. 12.00 w sali Złocienieckiego Ośrodka Kultury (ul. Wolności 6).

czytaj więcej


Gmina otrzymała dofinansowanie na funkcjonowanie Żłobka w Złocieńcu

13 cze 2018

 

Z końcem maja 2018 r. w Delegaturze Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie Burmistrz Złocieńca – Pan Krzysztof Zacharzewski podpisał umowę w sprawie udzielenia wsparcia finansowego na realizację zadań gminy w obszarze tworzenia gminnego systemu profilaktyki i opieki nad dzieckiem i rodziną, w zakresie określonym w Resortowym programie rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Maluch +” 2018. Gmina Złocieniec w roku 2018 w ramach ww. programu otrzyma dofinansowanie w wysokości 43.200,00 zł  na bieżące funkcjonowanie Żłobka w Złocieńcu.

 

 

czytaj więcej


Dofinansowanie na budowę ulic Jana Pawła II i Kresowiaków

13 cze 2018

Na podstawie Ostatecznej Listy zadań zakwalifikowanych do dofinansowania opublikowanej na stronie internetowej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie (wwwz.zuw.pl), miło jest nam poinformować, że Gmina Złocieniec uzyskała największe dofinansowanie na realizację zadania pn. Budowa nawierzchni drogowej w ulicy Jana Pawła II i Kresowiaków w Złocieńcu. 

czytaj więcejOGŁOSZENIE DOTYCZĄCE ZATRUDNIENIA RATOWNIKÓW WODNYCH

13 cze 2018

Urząd Miejski w Złocieńcu zatrudni na umowę zlecenie dwóch ratowników wodnych do nadzoru w miesiącu lipcu i sierpniu plaży nad jez.Siecino na „Wyspie Ostrów” w miejscowości Cieszyno.

Wymagania obowiązkowe:


- uprawnienia Ratownika Wodnego
- ukończony i aktualny Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

- posiadanie ważnej legitymacji WOPR
 

czytaj więcej


ŻAGLE 2018

12 cze 2018

"Jaka tu czysta i przezroczysta woda, nie tak jak u nas, mętna i brudna. Ja chcę tu mieszkać, będziemy tu mieszkać tato? - pyta młody żeglarz swojego taty podczas próby na żaglu na jeziorze Siecino.

Tak miło posłuchać i docenić, że nad jeziorem, nad którym od 18 lat odbywają się regaty, woda pozostaje niezmiennie czysta.
Tak to już 18-ty raz zostały zorganizowane przez UKS Szkwał Złocieniec regaty „ŻAGLE 2018” XVIII Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Złocienieckiej i Puchar Starosty Powiatu Drawskiego.

czytaj więcej


Informacja dotycząca programu rządowego „ Opieka 75+”

12 cze 2018

 

Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Złocieńcu uprzejmie informuje samotnych seniorów, ( samotnie gospodarujących) , którzy ukończyli 75 rok życia i więcej, o możliwości skorzystania ze wsparcia i pomocy odpowiedniej do potrzeb wynikających z wieku i stanu zdrowia, w ramach usług opiekuńczych, w tym specjalistycznych usług opiekuńczych, jakie świadczy ośrodek pomocy w Złocieńcu.

czytaj więcej


Znaleziono klucze

12 cze 2018

W dniu 10 czerwca 2018 roku na drodze prowadzącej do ścieżki rowerowej od ulicy Cieszyńskiej  przy ogródkach działkowych zostały znalezione klucze. Właściciel może odebrać je w siedzibie Straży Miejskiej w Złocieńcu - ul. Wolności 10 pok. 22.

czytaj więcej


 • Panoramy 360
 • Odpady
 • Newsletter
 • Kino Mewa
 • System Informacji Przestrzennej
 • Informacja turystyczna
 • Ciekawostki turystyczne
 • Program Rewitalizacji
 • Jezioro Tajemnic
 • Bonifikata dla młodych
 • Polskie trasy
 • 16 południk
 • 16 południk

Kalendarz


Nadchodzące wydarzenia