Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności

Kolejny znaleziony pies!

31 mar 2016

W dniu dzisiejszym, 31 marca 2016 r. na terenie rekreacyjno sportowym (amfiteatr) został znaleziony szczeniak.Piesek jest rasy mieszanej, koloru czarno – brązowego z jednym niebieskim i brązowym okiem, w wieku około 3-4 miesięcy, jest łagodny. Straż Miejska zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu właściciela zwierzęcia oraz zaprasza chętne osoby do adopcji bezpańskiego szczeniaczka.

czytaj więcej


Mobilny Punkt Informacyjny w Złocieńcu

31 mar 2016

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku wraz z Urzędem Miejskim w Złocieńcu, serdecznie zapraszają na indywidualne spotkanie – rozmowę ze specjalistą ds. funduszy europejskich w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, podczas którego będzie można otrzymać informację m.in. o:

czytaj więcejPuchar Wiosny Mochy 2016

29 mar 2016

W niedzielę 20 marca 2016 r. ponad dziesięcioosobowa ekipa reprezentowała klub UKS „TRAPER” ze Złocieńca podczas Pucharu Wiosny. Zawody organizował Harcerski Klub Sportowy „AZYMUT” Mochy. Zawodnicy w biegu na orientację (bieg klasyczny) pokonywali trasy w terenie w większości porośnięty lasami iglastymi, o bardzo dobrej i utrudnionej przebierności, w części porośnięty jeżynami i o bogato rozwiniętej sieci dróg.  

czytaj więcej

Uwaga, utrudnienia w ruchu drogowym!

25 mar 2016

Straż Miejska informuje, że w dniu 25 marca 2016 r. w godz. 17:00 – 18:00 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym, w rejonie ul. B. Prusa i ul. Drawskiej na odcinku od skrzyżowania  z ul. Chopina do skrzyżowania z ul. Mirosławiecką, ul. 5go Marca, ul. Boh. Warszawy z uwagi na przejście Drogi Krzyżowej.

czytaj więcej


Śmigus Dyngus

25 mar 2016

Święta Wielkanocne związane są z obyczajem oblewania wodą i zawsze znajdą się amatorzy podtrzymywania tradycji. Nie wszyscy jednak potrafią zachować umiar i przekraczają zwyczajowo przyjęte normy.

czytaj więcej