Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności

Wzmożone szkolenie pododdziałów wojsk własnych i sojuszniczych w ramach ćwiczenia ANAKONDA 16

10 cze 2016

Komendant Centrum Szkolenia - Wojsk Lądowych Drawsko informuje, że w dniach 11- 12 czerwca 2016 (sobota, niedziela) oraz 13 - 16 czerwca 2016 roku na terenie CSWL Drawsko realizowane będzie wzmożone szkolenie pododdziałów wojsk własnych i sojuszniczych w ramach ćwiczenia ANAKONDA 16 z użyciem amunicji bojowej oraz ciężkiego sprzętu wojskowego.Strzelania i ćwiczenia odbywać się będą od godziny 600(rano) do 400 (w nocy) dnia następnego.

czytaj więcej


UWAGA!Zmiana organizacji ruchu drogowego!

10 cze 2016

Straż Miejska w Złocieńcu informuje, iż od dnia 20.06.2016 r. z decyzją Starosty Drawskiego nr KT.7120.11.2016.DR zostaje wprowadzona nowa stała organizacja ruchu drogowego  w rejonie ul. Staszica tj. na odcinku od skrzyżowania z ul. Rybacką do ul. Młyńskiej obowiązywać będzie zakaz postoju.

czytaj więcej

Zawarcie Kontraktu Samorządowego Strefa Centralna pomiędzy Województwem Zachodniopomorskim a jednostkami samorządu terytorialnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020

09 cze 2016

W dniu 6 czerwca 2016 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim doszło do zawarcia umowy pomiędzy Województwem Zachodniopomorskim reprezentowanym przez Pana Jarosława Rzepę – Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz Panią Annę Mieczkowską – Członka Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego a jednostkami samorządu terytorialnego na realizację Kontraktu Samorządowego Strefa Centralna.

czytaj więcej


„ANDERS” inspiruje do Wielkości

09 cze 2016

Pod hasłem „Anders” Inspiruje do Wielkości w ZSP Andersa w Złocieńcu został otwarty Festiwal wiedzy i umiejętności, którego celem jest pobudzanie aktywności edukacyjnej i społecznej uczniów, rozwijanie pasji, talentów i umiejętności, rozbudzanie ambicji do realizacji celów i spełniania marzeń, pobudzanie młodzieży do przedsiębiorczości, kreatywności oraz planowania przyszłej kariery zawodowej.

czytaj więcej