Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności

Zapraszamy na spektakl

09 mar 2016

Zapraszamy Państwa na wieczór z duchami. Nie, nie będziemy straszyć. Ta komedia arcymistrza gatunku Noela Cowarda to pretekst do wybornej zabawy odwiecznymi damsko-męskimi konfliktami, z niegłupim jednak podtekstem.

czytaj więcejRusza Program "Rodzina 500+"

09 mar 2016

Kierownik Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Złocieńcu informuje, że  od 1 kwietnia  2016r. uruchomiony zostanie program  „Rodzina 500 plus”. Wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego będą wydawane w MGOPS w Złocieńcu - sekcja świadczeń rodzinnych od 1  kwietnia do 30 czerwca 2016r. Pierwsze wypłaty świadczeń wychowawczych będą wypłacane  w miesiącu czerwcu z wyrównaniem za miesiąc kwiecień i maj 2016r. Więcej informacji o programie znajdziesz TUTAJ

czytaj więcejNowa strona internetowa Złocieńca

07 mar 2016

Informujemy, że w dniu dzisiejszym została uruchomiona nowa strona internetowa Złocieńca http://zlocieniec.pl/
Na razie jest to wersja testowa co oznacza, że niektóre funkcje mogą być niedostępne. Stara wersja strony internetowej jest dostępna pod adresem http://zlocieniec.strony2.alfatv.pl/ Nowa dtrona jest dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Wszelkie sugestie i uwagi dotyczące funkcjonowania strony prosimy zgłaszać na um.promocja@zlocieniec.pl

czytaj więcej
Zadanie wykonane

07 mar 2016

Działanie w terenie skażonym to konkurencja, którą żołnierze z 2 Brygady zmechanizowanej rozpoczęli finałowy dzień zawodów użyteczno-bojowych plutonów zmechanizowanych i zmotoryzowanych na szczeblu 12 SDZ.

czytaj więcej


Partnerskie spotkanie ZFK

03 mar 2016

Uroczystym podpisaniem umów partnerskich zakończyło się spotkanie przedstawicieli Zachodniopomorskiego Forum Kultury, które rozpoczyna realizację wieloletniego programu Bardzo Młoda Kultura (BMK). Jest to program wspierania edukacji kulturowej poprzez pobudzanie i wykorzystanie edukacyjnego potencjału kultury. Projekt forum, pn. „EKDUS – edukacja kulturowa dla umiejętności społecznych”  zajął wysokie, trzecie miejsce w rankingu ogólnopolskich projektów dofinansowanych przez Narodowe Centrum Kultury.

czytaj więcej