Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności

Wystawa Agnieszki Stefaniak-Śmietanki

11 paź 2021

Serdecznie zapraszamy do Galerii na Ścianie na wystawę prac mieszkanki Złocieńca Agnieszki Stefaniak-Śmietanki.
Wernisaż odbędzie się 27 października 2021 r. o godz. 18.00.
Wystawę można odwiedzać do końca listopada w godzinach pracy kina lub po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym - tel. 609134222.

czytaj więcej
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Złocieniec

08 paź 2021

Gmina Złocieniec informuje, że w 2021 roku uzyskała pomoc finansową na zadanie p.n. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Złocieniec”, która pochodzi w 50 % ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz w 50 % ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

czytaj więcej


"Teraz My!" - spotkania informacyjne

08 paź 2021

"Teraz My!" to projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych, zagrożonych wykluczeniem społecznym z terenu Powiatu Drawskiego. Stowarzyszenie SEMAFOR serdecznie zaprasza na spotkania informacyjne, więcej szczegółów na ogłoszeniu.

czytaj więcej
Uwaga! Deratyzacja na terenie gminy Złocieniec

07 paź 2021

Informujemy, że w okresie od 11 października 2021 r. do 11 listopada 2021 r. na terenie gminy Złocieniec, zostanie przeprowadzona obowiązkowa deratyzacja. Deratyzacji dokonają wszyscy właściciele, zarządcy i najemcy budynków mieszkalnych i użytkowych na terenie gminy Złocieniec. Na terenie nieruchomości objętej deratyzacją należy zamieścić informację o wyłożeniu trutki na 7 dni przed jej wyłożeniem, z podaniem terminu wyłożenia trutki. Szczegóły w treści zarządzenia.

czytaj więcejMała historia. Złocieniec oczami dziecka

05 paź 2021

W ramach II Złocienieckich Inicjatyw Kulturalnych zapraszamy na wystawę pokonkursową pt. "Mała historia. Złocieniec oczami dziecka". Prace małych twórców i ich rodziców możecie zobaczyć w GALERII NA ŚCIANIE Złocienieckiego Ośrodka Kultury. Zapraszamy od 6 do 24 października 2021 r.

czytaj więcej