Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności

Burmistrz Złocieńca ogłasza I ustny przetarg nieograniczony

06 kwi 2018

Burmistrz Złocieńca

o g ł a s z a

I ustny przetarg nieograniczony

 

na sprzedaż działek niezabudowanych położonych w obrębie 0006 miasta Złocieniec przy ul. Dębowej przeznaczonych zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy Nr 35/2014 z dnia 28 listopada 2014 r. pod budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Uwaga dzisiaj ostatni dzień na wpłatę wadium

czytaj więcej
Wychowankowie Powiatowego Dziennego Domu Samopomocy z wizytą w ratuszu

04 kwi 2018

W dniu 4 br. kwietnia złocieniecki ratusz odwiedzili wychowankowie Powiatowego Dziennego Domu Samopomocy z filii w Złocieńcu. Gości przyjął Burmistrz Złocieńca Krzysztof Zacharzewski. Podczas spotkania opowiedział o swojej pracy i funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Złocieńcu oraz odpowiadał na nurtujące uczestników pytania.  

 

 

 

czytaj więcejTargi Pracy i Przedsiębiorczości 2018

03 kwi 2018

W dniu 25. kwietnia 2018r., w godz. 10.00-14.00, przy Centrum Kultury w Drawsku Pomorskim ul. Dworcowa 2 odbędą się Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2018. To unikalna możliwość spotkania osób poszukujących pracy z pracodawcami, a także bogata oferta dla planujących przygodę z własnym biznesem.

czytaj więcejWielkanoc w 2 brygadzie

30 mar 2018

W czwartek 29 marca 2018 roku przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, przybyli na zaproszenie dowódcy jednostki do złocienieckich koszar ab wspólnie z żołnierzami oraz pracownikami resortu obrony narodowej 2 Brygady Zmechanizowanej uczestniczyć w tradycyjnym, corocznym spotkaniu przy Wielkanocnym stole.

czytaj więcejPOKAZ TECHNIK INTERWENCYJNYCH I UMIEJĘTNOŚCI PSÓW SŁUŻBOWYCH

29 mar 2018

We wtorek 27 marca uczniowie klas o profilu wojskowo–sportowym z Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Władysława Andersa w Złocieńcu oglądali profilaktyczny pokaz technik interwencyjnych i umiejętności psów służbowych Żandarmów z Wydziału Żandarmerii Wojskowej w Olesznie.

czytaj więcej