Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności

Uczniowie LO Andersa w Finale Powiatowej Olimpiady Zdrowia

06 kwi 2017

Już po raz 10. Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim uczcił Światowy Dzień Zdrowia „Finałem Powiatowej Olimpiady Zdrowia”. Do udziału w drużynowym konkursie zaproszono uczniów zespołów szkół ponadgimnazjalnych i młodzieżowego ośrodka wychowawczego powiatu drawskiego.

czytaj więcej


Wygrana zawodników z LO Andersa w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w sprinterskim i klasycznym biegu na orientację

06 kwi 2017

W Szczecinie podczas rozgrywanej rundy Mistrzostw Pomorza i Kujaw (1-2 kwietnia) sportowcy z klas mundurowych zdominowali kategorie młodzieżowe K-18, M-18 i elitarną K-20/21. Brązowy medal w sprincie biegu na orientację zdobyła Weronika Dołżycka (kat. „elita”) oraz Łukasz Szóstak (kat. M-18). W „klasyku BnO” brąz wywalczył ponownie Łukasz Szóstak oraz Sandra Barankiewicz. Największy sukces odniosła Kornela Sycz zdobywając srebrny medal mistrzostw w kat. K-20/21 („elita).  

czytaj więcej


16 Południk po raz III

05 kwi 2017

Tegoroczny Festiwal otworzyła wystawa wyjątkowych fotografii wspaniałego drawszczanina Leszka Paradowskiego "Na granicy światów realnych".

czytaj więcej

Ankieta dotycząca Programu Rewitalizacji Gminy Złocieniec

04 kwi 2017

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Złocieniec
W celu poprawienia jakości życia mieszkańców naszej gminy, Gmina Złocieniec opracowuje Program Rewitalizacji. Obejmuje on działania, które mają na celu ożywienie zdegradowanych obszarów gminy, przyczyniając się do poprawy jakości życia ich mieszkańców, przywrócenia ładu przestrzennego, gospodarczego i odbudowy więzi społecznych.

czytaj więcej


Kolejna blokada na drodze krajowej nr 20

04 kwi 2017

W zeszły piątek 31 marca br. mieszkańcy Rzęśnicy i Złocieńca już po raz drugi zorganizowali godzinną blokadę drogi krajowej nr 20 na wysokości przejścia dla pieszych w tej miejscowości. Uczestnicy protestu walczą o budowę chodnika z Rzęśnicy do Złocieńca oraz wydłużenie terenu zabudowanego w tej miejscowości celem ograniczenia prędkości pojazdów „pędzących” przez Rzęśnicę. Kolejna blokada odbędzie się w dniu 13 kwietnia w godz. 15:00 - 16:00.

czytaj więcej


UKS Traper rozpoczyna sezon z medalami

03 kwi 2017

25 marca 2017 r. w Osieku k. Grudziąca odbyła się I runda w ramach XXIV Mistrzostw Pomorza i Kujaw w Biegach na Orientację, natomiast  01 i 02 kwietnia 2017 odbyła się II I III runda z tej serii w Szczecinie.

czytaj więcej


"To tylko koniec świata"

03 kwi 2017

Zapraszamy wszystkich miłośników dobrego kina na kolejny seans w ramach Złocienieckiego Koła Filmowego - "To tylko koniec świata". Projekcja filmu już w środę 5 kwietnia o godz. 18.30.

czytaj więcej


 • Panoramy 360
 • Odpady
 • Newsletter
 • Kino Mewa
 • System Informacji Przestrzennej
 • Informacja turystyczna
 • Ciekawostki turystyczne
 • Program Rewitalizacji
 • Jezioro Tajemnic
 • Bonifikata dla młodych
 • Polskie trasy
 • 16 południk

Kalendarz


Nadchodzące wydarzenia