Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności

Regaty za nami...

15 cze 2016

W dniach 11-12 czerwca na jeziorze Siecino odbyły się XVI Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Złocienieckiej i Puchar Starosty Drawskiego w klasach Optimist gr. A,B; ISA 407, LASER 4,7 i Europa. Wojewódzka Olimpiada Młodzieży w klasach Optimist gr. B, ISA 407 i Europa oraz Mistrzostwa Okręgu Zachodniopomorskiego w klasach Optimist gr. A, ISA 407, Europa

czytaj więcejNiezwykły prezent z okazji Dnia Dziecka dla uczniów Zespołu Szkół w Złocieńcu

14 cze 2016

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka nauczyciele z Zespołu Szkół w Złocieńcu przygotowali uczniom szkoły podstawowej i gimnazjum niespodziankę w postaci przedstawienia „ Śpiąca Królewna”.Nauczyciele sami wcielili się w role i zaprezentowali swoje zdolności aktorskie na scenie szkolnej. Przedstawienie ogromnie podobało się dzieciom, rodzicom oraz zaproszonym gościom, którzy nagrodzili wysiłek pedagogów ogromnymi brawami. Wszyscy bawili się wyśmienicie.

czytaj więcej


Uczniowie klas mundurowych LO Andersa w Złocieńcu na obozie kondycyjnym

14 cze 2016

W czasie, kiedy żołnierze NATO ćwiczą sztukę walki w obronie granic sojuszu uczniowie LO Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Złocieńcu sprawdzali swoje umiejętności na zgrupowaniu klas wojskowych z bazą na Wyspie Ostrów. Program zgrupowania wspierali żołnierze zawodowi Wydziału Żandarmerii Wojskowej w Olesznie i 2. Brygady Zmechanizowanej im. Legionów Marszałka Józefa Piłsudskiego w Złocieńcu.

czytaj więcejMartyna Maciąg - III miejsce w FINALE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PIOSENKI „WYGRAJ SUKCES”

14 cze 2016

W dniach 9 - 10 czerwca 2016 r. w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbył się  FINAŁ 21. EDY­CJI KONKURSU PIOSENKI „WYGRAJ SUKCES”. Należy on do jednego z najbardziej prestiżowych konkursów piosenki dziecięcej  w kraju. Od wielu edycji w każdym festiwalu startuje ponad 2000 młodych wokalistów z całej Polski, a eliminacje wstępne odbywają się nawet w ponad 60 miastach.

czytaj więcej


Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów wielkogabarytowych i opon z gospodarstw domowych

13 cze 2016

Burmistrz Złocieńca przypomina, że w dniu 21 czerwca 2016 r. odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów wielkogabarytowych i opon z gospodarstw domowych zlokalizowanych na terenie miasta i gminy Złocieniec. Zużyty sprzęt, opony i odpady wielkogabarytowe należy wystawić w pobliżu pojemników na odpady segregowane lub komunalne, ewentualnie postawić  przed posesją   -  do godz. 800.

czytaj więcej


Wzmożone szkolenie pododdziałów wojsk własnych i sojuszniczych w ramach ćwiczenia ANAKONDA 16

10 cze 2016

Komendant Centrum Szkolenia - Wojsk Lądowych Drawsko informuje, że w dniach 11- 12 czerwca 2016 (sobota, niedziela) oraz 13 - 16 czerwca 2016 roku na terenie CSWL Drawsko realizowane będzie wzmożone szkolenie pododdziałów wojsk własnych i sojuszniczych w ramach ćwiczenia ANAKONDA 16 z użyciem amunicji bojowej oraz ciężkiego sprzętu wojskowego.Strzelania i ćwiczenia odbywać się będą od godziny 600(rano) do 400 (w nocy) dnia następnego.

czytaj więcej


UWAGA!Zmiana organizacji ruchu drogowego!

10 cze 2016

Straż Miejska w Złocieńcu informuje, iż od dnia 20.06.2016 r. z decyzją Starosty Drawskiego nr KT.7120.11.2016.DR zostaje wprowadzona nowa stała organizacja ruchu drogowego  w rejonie ul. Staszica tj. na odcinku od skrzyżowania z ul. Rybacką do ul. Młyńskiej obowiązywać będzie zakaz postoju.

czytaj więcej • Złocieniec - telewizja internetowa
 • Panoramy 360
 • Panoramy 360
 • Odpady
 • Newsletter
 • Kino Mewa
 • System Informacji Przestrzennej
 • Informacja turystyczna
 • Ciekawostki turystyczne
 • Program Rewitalizacji
 • Jezioro Tajemnic
 • Bonifikata dla młodych
 • Polskie trasy
 • 16 południk
 • 16 południk

Kalendarz


Nadchodzące wydarzenia