Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności


Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

02 mar 2017

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” – polskie święto państwowe obchodzone corocznie 1 marca, poświęcone żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia, zostało ustanowione na mocy ustawy z dnia 3 lutego 2011 roku.

czytaj więcejFinał ferii zimowych 2017

28 lut 2017

Złocieniecki Ośrodek Kultury w drugim tygodniu ferii tętnił życiem mimo ponurej aury za oknami. Podczas zajęć sportowych uczestnicy dbali o swoją kondycję fizyczną, chętnie biorąc udział w różnego rodzaju grach zespołowych. Nie zapomnieliśmy także o pielęgnowaniu tego, co u dzieci najważniejsze – ich wyobraźni i ciekawości: udaliśmy się w podróż dookoła świata, a na jej zakończenie stworzyliśmy własne wyspy i tak powstały Diaksy, Daby, Super Drużyna, Drużyna Kanibali i Super Piratki. Jak na wyspiarzy przystało, przygotowaliśmy również „listy ratunkowe”, które najczęściej trafiały do zakorkowanych butelek z nadzieją, że kiedyś przeczyta je kapitan wyimaginowanego statku :) 

czytaj więcejDyskoteka lat 80-tych

27 lut 2017

Uczestnicy piątkowej dyskoteki w ramach cyklu Muzycznych Piątków odbyli prawdziwą podróż w czasie do lat 80. Wielka kula dyskotekowa, kolorowe światła, dym, a do tego rewelacyjna muzyka z tamtych lat puszczana przez DJ-a Andrzeja Dziarmagę stworzyły niezapomniany klimat lat 80.

czytaj więcej

Nowa przychodnia w Złocieńcu już otwarta

23 lut 2017

Informujemy, że od 1 lutego 2017 r. w Złocieńcu zaczęła funkcjonować Przychodnia Nr 4 Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Koszalinie  ul. Szpitalna 2, tel. 94 3471600 , 75-720 Koszalin.

 

czytaj więcej