Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności
Rozumiem swoje i cudze emocje

05 gru 2016

W dniu 2.12.2016r. klasa  2 „g” Szkoły Podstawowej Nr 1 w Złocieńcu wraz  z wychowawczynią gościła Panią Annę Styrską, pracownika Biblioteki Publicznej w Złocieńcu. Pani Ania poprowadziła warsztaty pt. „Rozumiem swoje i cudze emocje”.

czytaj więcejDzień Pluszowego Misia w Szkole Podstawowej nr 1

05 gru 2016

W piątek, w bibliotece szkolnej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Złocieńcu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu uczniowie klas I-II brały udział w przedstawieniu "Urodzinowa herbatka u Puchatka" oraz próbowali swoich sił w konkursach na wesoło. Uczniowie klas IV-VI zmierzyli się w konkursie "Misiolandia".

czytaj więcej


"Śniadanie daje moc"

05 gru 2016

Śniadanie daje moc – to przecież takie oczywiste. Jednak czy zawsze o tym pamiętamy? Dla podniesienia świadomości dzieci z klas I – III Szkoły Podstawowej Nr 1 w temacie wartościowego, zdrowego odżywiania  i potrzeby zjadania śniadania nauczyciele przygotowali dla uczniów pogadanki, gazetkę, materiały dydaktyczne.

czytaj więcejZakończono remont drogi Cieszyno-Skąpe

05 gru 2016

Zakończono prace polegające na poszerzeniu drogi powiatowej na odcinku Cieszyno – Skąpe. Realizacja zadania jest efektem porozumienia Gminy Złocieniec z Powiatem Drawskim w sprawie udzielenia Powiatowi Drawskiemu z budżetu Gminy Złocieniec dotacji celowych na wsparcie zadań publicznych. Partycypacja finansowa gminy Złocieniec wynosi 175 000 zł, jednak nie więcej niż 50% wartości zadania. 

czytaj więcej


W andrzejkowym nastroju…

05 gru 2016

Jak nakazuje tradycja, na Andrzeja trzeba się zabawić, niezależnie od wieku. Dlatego Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Złocieńcu zorganizowała wspaniałą zabawę andrzejkową dla uczniów szkoły podstawowej.

czytaj więcej