Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności


Ostatki w Szkole Podstawowej nr 1

15 lut 2018

We wtorek w naszej szkole zorganizowana została dyskoteka karnawałowo- walentynkowa. Organizatorem był Samorząd Uczniowski, który na tę imprezę przygotował wiele atrakcji. Były konkursy taneczne z serduszkiem w tle m.in.: tańce z serduszkowym balonem, wyścig w konsumpcji serduszek z piernika. Nagrody w konkursach zasponsorowały panie Joanna Krzoska i Magdalena Tyma z księgarni BookBook, za co serdecznie dziękujemy.

czytaj więcej


PRZESIĘBIORCZE DZIEWCZĘTA Z LO W ZŁOCIEŃCU

15 lut 2018

Marta Skrzypek z klasy II i Karina Pytel z klasy III Liceum Ogólnokształcącego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Złocieńcu zostały zakwalifikowane do etapu okręgowego XIII Olimpiady Przedsiębiorczości, która odbędzie się 01.03.2018r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

czytaj więcej


WIEDZA O PODATKACH TO JEJ HOBBY

15 lut 2018

Uczennica klasy III Liceum Ogólnokształcącego w Złocieńcu, Małgorzata Tymorek zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego VIII Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach.

Konkurs odbędzie się 15.03.2018 r. w Izbie Administracji Skarbowej w Szczecinie. Jego organizatorem jest Zachodniopomorski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych, pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

czytaj więcej


RAJD ZADANIOWY UCZNIÓW LO W ZŁOCIEŃCU

15 lut 2018

W zimowej scenerii, 13 lutego 2018 r. uczniowie klas mundurowych Liceum Ogólnokształcącego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Złocieńcu sprawdzali swoje umiejętności sprawnościowe i kondycyjne w dynamicznej formie marszu ubezpieczonego pododdziału z zadaniem pokonywania naturalnych przeszkód terenowych w lesie.

czytaj więcej


Spotkanie w księgarni

13 lut 2018

8 lutego miało miejsce kolejne spotkanie uczniów klasy VI b ze Szkoły Podstawowej Nr 1 z wychowawczynią w naszej złocienieckiej księgarni „BookBook”. Jak zwykle bardzo mile przyjęły nas panie Joanna Krzoska i Magdalena Tyma. Tematem spotkania były „Walentynki”.

czytaj więcejKOMUNIKAT

13 lut 2018

W dniu 13 lutego 2017r. na terenie miasta Złocieniec w rejonie ul. Połczyńskiej naprawiane będzie oświetlenie drogowe w związku, z czym oświetlenie będzie częściowo włączone.

czytaj więcej