Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności

IX Powiatowy Konkurs Ortograficzny

25 lut 2016

24 lutego 2016 r.  w Szkole Podstawowej nr 1 w Złocieńcu odbył się IX  Powiatowy Konkurs Ortograficzny. Jednym z priorytetów, dla nas organizatorów, było i jest uwrażliwienie na piękno języka ojczystego oraz poprawne posługiwanie się nim w mowie i piśmie.

czytaj więcejRusza Konkurs „Seniorzy w akcji” - inkubator + dotacje

25 lut 2016

Jesteś osobą 60+? Masz pomysł na działania w swojej społeczności, pasje i doświadczenia, którymi chcesz się podzielić?

Masz 18-35 lat i razem z osobą 60+ chcesz rozkręcić międzypokoleniową akcję?

Zgłoś pomysł na projekt społeczny. Dopracuj go przy wsparciu ekspertów i zdobądź dotację.

czytaj więcej


Wolontariusze z Andersa pomogli Zuzi

25 lut 2016

23.02.2016 r. wolontariusze z Andersa wzięli udział w akcji charytatywnej na rzecz Zuzi Cesak ze Złocieńca, zdiagnozowano u niej wrodzoną ślepotę Lebera typ I. Dziewczynka wymaga stałej opieki , regularnej rehabilitacji.

czytaj więcej


Patrol z Andersa w lesie

25 lut 2016

Uczniowie „ANDERSA” popołudnie 23-go lutego wykorzystali na naukę i doskonalenie umiejętności nawigacji w terenie w formule orienteeringu. Doskonalili umiejętność „czytania mapy” w lesie o znacznych przewyższeniach i bogatej rzeźbie.

czytaj więcej


Pasja,rozwój,wyzwanie...

25 lut 2016

W ZSP Andersa miało miejsce spotkanie informacyjne dla maturzystów prowadzone przez por. T. Brydzkiego z WKU w Szczecinku. Uczniowie dowiedzieli się między innymi na czym polega i kto może pełnić wojskową służbę przygotowawczą.

czytaj więcej


Time to Say Goodbye

25 lut 2016

Zachwycający, pełen radosnych wibracji koncert w wykonaniu Dariusza Stachury i Filharmonii Koszalińskiej pod dyrekcją Rubena Silvy.

czytaj więcej


Ważna informacja dotycząca budowy pomostów na jeziorach

23 lut 2016

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu - Zarząd Zlewni Środkowej i Dolnej Warty z siedzibą w Poznaniu w związku z istniejącym i powtarzającym się przed każdym sezonem letnim problemem związanym z sytuowaniem na wodach jezior urządzeń wodnych przekazuje informację dot. warunków jakie trzeba spełnić, aby uzyskać pozwolenie na budowę urządzeń wodnych m.in. pomostów

czytaj więcejŚwietna gra w tenisa stołowego

22 lut 2016

Miło mi jest przekazać informacje o zdobyciu mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym przez młodzież z ZSP Andersa. Dziewczęta:  Julia Szemiel, Patrycja Antosik i Kamila Sawicka zdobyły I miejsce wygrywając wszystkie mecze 3:0 z zawodniczkami z Drawska Pomorskiego i z Kalisza Pomorskiego.

czytaj więcej