Złocieniec miasto z klimatem

AktualnościZaproszenie na spływ kajakowy

06 wrz 2017

Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Szczecinie zaprasza do udziału w kolejnym edukacyjnym spływie kajakowym organizowanym w ramach projektu LIFE13 NAT/PL/000009 LIFEDrawaPL Czynna ochrona siedlisk włosieniczników i udrożnienie korytarza ekologicznego zlewni rzeki Drawy w Polsce”/„Active protection of water-crowfoots habitats and restoration of wildlife corridor in the River Drawa basin in Poland”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach instrumentu finansowego LIFE+ oraz przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

czytaj więcejTrzy godziny dla rodziny

06 wrz 2017

Zanim dogoni nas jesienna aura serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę 9 września do aktywnego uczestnictwa we wspólnej zabawie. "Trzy godziny dla rodziny" to spotkanie dla rodzin, dzieci i dorosłych.

 

czytaj więcej


Kolejny pies szuka właściciela

05 wrz 2017

Suczka około 2 lat do adopcji. Znaleziona w rejonie ul. Wyzwolenia 3 w Złocieńcu. Rasa mieszana, na szyi różowa obroża. Osoby chętne do adopcji proszone są o kontakt ze Strażą Miejską pod nr. tel 94 367 12 72 w godz. 8:00 - 15:00.

czytaj więcej


Dotacje na realizację zadania publicznego w zakresie sportu

05 wrz 2017

Wnioski – oferty o przyznanie dotacji na rok 2018 z budżetu gminy Złocieniec na realizację zadania publicznego w zakresie sportu na podstawie Uchwały Rady Miejskiej Nr LXIII/432/2010 z dnia 9 listopada 2010r. w sprawie warunków i trybu finansowania zadania własnego gminy Złocieniec w zakresie tworzenia warunków, w tym organizacyjnych, sprzyjania rozwojowi sportu prosimy składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 września br. .

Wnioski do pobrania i informacje znajdują się na stronie internetowej http://bip.zlocieniec.pl/dokumenty/3649

czytaj więcej


Informacja dla mieszkańców Darskowa w sprawie płatności podatków

05 wrz 2017

Burmistrz Złocieńca zawiadamia Mieszkańców sołectwa Darskowo, że w związku ze zmianą Sołtysa Sołectwa Darskowo, który będzie inkasentem podatków lokalnych w terminie późniejszym, należną III ratę podatku rolnego, leśnego i od nieruchomości oraz łącznego zobowiązania pieniężnego za 2017 rok, płatną do dnia 15 września 2017 roku, należy dokonywać bezpośrednio na rachunek bankowy gminy na indywidualne konto wskazane dla każdego podatnika w treści decyzji administracyjnej.

Za utrudnienia przepraszamy.

Burmistrz Złocieńca

 /-/ Krzysztof Zacharzewski

czytaj więcej


Szczeniak do adopcji

04 wrz 2017

Pies znaleziony w rejonie ul. Lotników 1 w Złocieńcu, rasy mieszanej, maść podpalana, na szyi miał obrożę koloru niebieskiego.

Osoby chętne do adopcji proszone są o kontakt ze Strażą Miejską pod nr tel. 94 367 12 72
w godz. 8:00 – 16:00

czytaj więcej • Panoramy 360
 • Odpady
 • Newsletter
 • Kino Mewa
 • System Informacji Przestrzennej
 • Informacja turystyczna
 • Ciekawostki turystyczne
 • Program Rewitalizacji
 • Jezioro Tajemnic
 • Bonifikata dla młodych
 • Polskie trasy
 • 16 południk

Kalendarz


Nadchodzące wydarzenia