Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności

Budżet obywatelski w 2019r. - GŁOSOWANIE od 08 do 18 października 2018r.

26 wrz 2018

Burmistrz Złocieńca zatwierdził w dniu 26 września br. listę projektów, zakwalifikowanych do głosowania w ramach budżetu obywatelskiego 2019 (w załączeniu: 1/ Wykaz zgłoszeń projektów do budżetu obywatelskiego, które odpowiadają wymogom formalnym oraz są możliwe do wykonania w 2019 r., 2/ Wykaz zgłoszeń projektów do budżetu obywatelskiego, które odpowiadają wymogom formalnym ale są niemożliwe do wykonania w 2019 r.).

czytaj więcej


UCZNIOWIE Z LO NA XVIII ZACHODNIOPOMORSKIM FESTIWALU NAUKI

26 wrz 2018

W czwartek, 20 września, uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. W. Andersa uczestniczyli w XVIII Zachodniopomorskim Festiwalu Nauki, w czasie którego wyższe uczelnie i inne ośrodki naukowe naszego województwa otwierają swe podwoje dla młodzieży, organizując przez przeszło tydzień wolne wykłady, zajęcia, warsztaty, laboratoria czy wystawy.

czytaj więcej


PILNE !!!Przyjazny pies szuka domu

26 wrz 2018

Straż Miejska w Złocieńcu zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu pochodzenia psa, który
od kilku dni przebywa w okolicy miejscowości Lubieszewo, gmina Złocieniec.

Ważne: Potrzebny pilnie dom tymczasowy dla psa, w którym znajdzie opiekę do czasu ustalenia właściciela psa.

czytaj więcejZarządzenie w sprawie terminu składania wniosków o pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego

25 wrz 2018

Burmistrz Złocieńca informuje, że w gminie Złocieniec termin składania wniosków  o pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego, w tym podręczników do kształcenia specjalnego, lub podręczników do kształcenia w zawodach, dopuszczonych do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania ustala się do dnia 04 października 2018r.

czytaj więcej


„Tęczowa Olimpiada” - sportowa i emocjonująca rozrywka

25 wrz 2018

21 września 2018 roku odbyła się IV Edycja Sportowo- Integracyjnej Imprezy Regionalnej pn. „Tęczowa Olimpiada”.  Organizatorem wydarzenia był Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno -Wychowawczy oraz Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Gudowie. Sportowa rozgrywka została zorganizowana w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Drawsku Pomorskim.

czytaj więcej


Blokada Drogi Krajowej Nr 20

25 wrz 2018

 Burmistrz Złocieńca informuje o organizowanym w dniu 28.09.2018r. (piątek) w godzinach 15:00-16:00  zgromadzeniu  na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu DK-20 z drogą powiatową Rzęśnica – Kosobudy.

 

czytaj więcejWFOŚIGW ogłosił nabór wniosków w ramach Programu priorytetowego Czyste Powietrze

25 wrz 2018

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Programu priorytetowego Czyste Powietrze. Cel Programu: poprawa efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery z istniejących jednorodzinnych budynków mieszkalnychlub uniknięcie emisji zanieczyszczeń powietrza pochodzącej znowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych 

czytaj więcej • Panoramy 360
 • Odpady
 • Newsletter
 • Kino Mewa
 • System Informacji Przestrzennej
 • Informacja turystyczna
 • Ciekawostki turystyczne
 • Program Rewitalizacji
 • Jezioro Tajemnic
 • Bonifikata dla młodych
 • Polskie trasy
 • 16 południk
 • 16 południk

Kalendarz


Nadchodzące wydarzenia