Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności

Rajd Szlakiem Pojezierza Drawskiego

13 cze 2017

W dniach 02-04.06.2017r. odbyła się kolejna edycja Rajdu Szlakiem Pojezierza Drawskiego Magulon – Manewry Techniczno-Obronne. Wziął w nim udział również patrol z naszej 27 SDH Pestki. Cały weekend spędziliśmy na terenie Harcerskiego Ośrodka Wodnego ZHP w Urazie nad Jeziorem Drawskim.

czytaj więcej


Uczniowie LO Andersa w Ogólnopolskich Mistrzostwach Klas Mundurowych

13 cze 2017

Na terenie poligonu drawskiego w dniach 5-8 czerwca 2017 r. odbyły się II Ogólnopolskie Mistrzostwa Klas Mundurowych. Nasi reprezentanci zdobyli 2. miejsce drużynowo w klasyfikacji generalnej, wygrywając konkurencję „pętla taktyczna”, jest to kolejny żołnierski sukces uczniów z klas o profilu wojskowo-sportowym z LO Andersa w Złocieńcu, którzy wcześniej zdobyli 3. miejsce drużynowo w wojewódzkich zawodach „Sprawni jak Żołnierze” oraz 2. miejsce w województwie w zawodach strzeleckich „O srebrne muszkiety”.

czytaj więcej


XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w Biegach na Orientację VIII i IX runda 2017

13 cze 2017

W sobotę i w niedzielę, 10 i 11 czerwca 2017 r. w okolicy Wałcza i Dębołęki, odbyły się kolejne rundy XXIV Mistrzostw Pomorza i Kujaw a organizatorem był m.in. klub UKS „Dębołęka”. Cały cykl składa się z 14 imprez rozgrywanych na terenach województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego. Kolejne rundy odbędą się w Złocieńcu 24-25.06.2017.

czytaj więcejXVI OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM

13 cze 2017

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom to największe doroczne święto w ramach, trwającej nieprzerwanie od 2001 roku, kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Biblioteka Publiczna w Złocieńcu obchody tego wyjątkowego tygodnia rozpoczęła manifestacją miłości do książek. Razem ze społecznością Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Wł. Andersa oraz Przedszkola im. Zajączka Złocieniaszka wzięliśmy udział w akcji „Jak nie czytam! Jak czytam!”

czytaj więcejKonkurs na logo Programu Rewitalizacji dla Gminy Złocieniec

08 cze 2017

Burmistrz Złocieńca zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych z terenu gminy Złocieniec do wzięcia udziału w konkursie na logo Programu Rewitalizacji dla Gminy Złocieniec. Za pierwsze trzy miejsca przewidziane są nagrody rzeczowe. Termin nadsyłania prac upływa 20 czerwca. Szczegóły w załączonym regulaminie.

czytaj więcej


Finały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym w Złocieńcu

07 cze 2017

W dniach 30-31 maja br. na Stadionie Miejskim w Złocieńcu odbyły się Finały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców i dziewcząt. W zawodach wzięło udział 17 zespołów dziewcząt i 15 zespołów chłopców. Były to reprezentacje powiatowe. Zawody po raz czwarty zorganizował MKS „Junior” Złocieniec.

czytaj więcej
 • Panoramy 360
 • Odpady
 • Newsletter
 • Kino Mewa
 • System Informacji Przestrzennej
 • Informacja turystyczna
 • Ciekawostki turystyczne
 • Program Rewitalizacji
 • Jezioro Tajemnic
 • Bonifikata dla młodych
 • Polskie trasy
 • 16 południk

Kalendarz


Nadchodzące wydarzenia