Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności

Zawody spinningowe drużynowe z łodzi o Puchar Burmistrza Złocieńca

16 maj 2016

W dniu 15 maja odbyły się drużynowe spinningowe zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Złocieńca.

czytaj więcej

Cała Polska biega z mapą

12 maj 2016

Uczniowie klas o profilu wojskowo – sportowym LO Andersa w Złocieńcu wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Cała Polska Biega z Mapą, przyłączając się do akcji propagującej ruch na świeżym powietrzu w formule orienteeringu. Tuż po świątecznych majówkach podjęli wyzwanie sprawdzenia swoich kompetencji podwórkowych w profesjonalnych zawodach „zielonego sportu”.

czytaj więcej


„Z Nami Plastycznie”

12 maj 2016

Dnia 10 maja 2016r. w „GALERII NA ŚCIANIE” Złocienieckiego Ośrodka Kultury odbył się wernisaż kolejnej wystawy z cyklu „Z Nami Plastycznie”. Wystawa jest efektem warsztatów plastycznych zorganizowanych przez Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Złocieńcu Prezes Barbara Dobraniecka, których prowadzenie powierzono Jadwidze Adrianowskiej. Ekspozycję prac przygotowała Bernadeta Żurkowska (ZOK).

czytaj więcejSpotkanie z Anną Mieczkowską Członkiem Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego

10 maj 2016

W dniu 9 maja br. w sali narad Urzędu Miejskiego w Złocieńcu odbył się dyżur Członka Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego, Pani Anny Mieczkowskiej. W trakcie spotkania mieszkańcy mogli porozmawiać o nurtujących ich problemach. Pani Marszałek obyła także spotkanie z Burmistrzem Złocieńca Krzysztofem Zacharzewskim, Dyrektor ZOK Jolantą Smulską i Wicestarostą Drawskim Jackiem Kozłowskim, jego głównym tematem było omówienie działań związanych z realizacją programu „Bardzo Młoda Kultura”.

czytaj więcejTIP TOPY najlepsze w Powiecie!

10 maj 2016

W sobotę 07 maja w Drawsku Pomorskim odbył się Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych. W przeglądzie wzięło udział 16 zespołów tj. ok. 250 uczestników w trzech kategoriach wiekowych 6-9 lat, 10-15 lat, powyżej 15 lat.

czytaj więcej