Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności

Mobilny Punkt Informacyjny w Drawsku Pomorskim i w Czaplinku

10 maj 2016

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku wraz ze Starostwem Powiatowym w Drawsku Pomorskim, serdecznie zapraszają na indywidualne spotkanie – rozmowę ze specjalistą ds. funduszy europejskich w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, podczas którego będzie można otrzymać informację m.in. o:

 

czytaj więcej


TIP-TOP Laureatem przeglądu tanecznego w Drawsku Pomorskim

09 maj 2016

Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych w Drawsku Pomorskim  zakończył się dla złocienieckich zespołów wielkim sukcesem.Tytuł Laureata zdobył „TIP-TOP” prowadzony przez Martę Gawryłow , w układzie, pn.  „Twarz wiosny”.   Wyróżnienia otrzymały grupy  Małgorzaty Szumlańskiej „Złocienie” w układzie „Lekcja tańca” i „Cheerlaederki” w układzie „Tryumf”. 

czytaj więcej


71 rocznica zakończenia II wojny światowej

08 maj 2016

8 maja obchodzimy Narodowy Dzień Zwycięstwa, święto to ustanowione zostało - jak czytamy w ustawie - "w celu upamiętnienia zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami". Druga wojna światowa zakończyła się podpisaniem aktu bezwarunkowej kapitulacji Niemiec w Berlinie 8 maja 1945 r. o godz. 22.30 czasu środkowo-europejskiego. Działania wojenne zostały przerwane o godz. 23.01.

czytaj więcej
Wygrajmy nowoczesny plac zabaw dla dzieci w Złocieńcu.

04 maj 2016

Szanowni mieszkańcy informujemy, że w tym roku Złocieniec po raz drugi zawalczy o nowoczesny plac zabaw Podwórko NIVEA.  Lokalizację placu zabaw zgłosiła Spółdzielnia Mieszkaniowa „Postęp”. Plac zabaw może powstać w centrum Osiedla Czaplineckiego przy ulicy Zdobywców Wału Pomorskiego. Ale żeby wygrać trzeba grać! Już dziś prosimy o Wasze głosy.

czytaj więcej