Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności

Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju

07 lip 2020

Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju (ESDW) to inicjatywa w skali ogólnoeuropejskiej mająca na celu zwiększenie widoczności działań, projektów i wydarzeń promujących zrównoważony rozwój. Odbędzie się w dniach 18 września - 8 października 2020 roku.

Więcej informacji poniżej.

czytaj więcejOstrzeżenie meteorologiczne IMGW

06 lip 2020

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej informuje o możliwości wystąpienia burz z opadami deszczu oraz możliwym gradzie na terenie Powiatu Drawskiego. Szczegóły w załączonym komunikacie.

czytaj więcej


Mityng w Kołobrzegu - wyniki MKS "Junior" Złocieniec

06 lip 2020

Zawodnicy MKS Junior Złocieniec po udanym rozpoczęciu sezonu tym razem wystartowali na mityngu w Kołobrzegu (04.07.2020 r.). Mocno wiejący wiatr nie przeszkodził naszym zawodnikom w uzyskaniu nowych rekordów życiowych (10 „życiówek” w 13 startach).

czytaj więcej


Znaleziono małego pieska

02 lip 2020

W dniu 30 czerwca w rejonie Stanicy Wodnej nad rzeką Drawą znaleziono małego pieska rasy mieszanej. Właściciela psa lub osoby znające pochodzenie zwierzęcia, proszone są o kontakt ze Strażą Miejską w Złocieńcu pod numerem telefonicznym - 94 367 12 72 lub 94 367 20 22.

czytaj więcej


Złocienieckie Serce Pomocy

01 lip 2020

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 1 lipca br. na złocienieckim deptaku zainstalowane zostało nakrętkowe serce do którego każdy może wrzucić plastikowe nakrętki po napojach, szamponach,  płynach do płukania itp.. Nakrętki przeznaczone zostaną dla osób potrzebujących pomocy i powinny mieć oznaczenia trójkącika stworzonego ze strzałek albo symbole 5 lub 05. Zapraszamy mieszkańców do udziału w nakręconej akcji. Fundatorem serca jest Pan Grzegorz Wójcik właściciel firmy ELEFANT z Drawska Pomorskiego. Serdecznie dziękujemy.

czytaj więcej