Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności


Nocne Czuwanie Noworoczne Harcerzy

24 sty 2017

13 stycznia w Gimnazjum Nr 1 odbyło się Nocne Czuwanie Noworoczne. Razem z drużynową Panią Elżbietą Pryboda oraz naszymi gośćmi : Panią Dyrektor Gimnazjum nr 1- Małgorzatą Głodek, Panem Burmistrzem Złocieńca- Krzysztofem Zacharzewskim i tak jak wcześniej wymienionymi niezastąpionym ,,Panem Aparatem"- Sebastianem Kuropatnickim zasiedliśmy do Kolacji Noworocznej.

czytaj więcej
Sprawdzian z nawigacji w warunkach zimowych

20 sty 2017

Uczniowie klas mundurowych LO w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Złocieńcu byli poddani sprawdzianowi umiejętności w zakresie nawigacji w terenie, w formie marszu ubezpieczonego pododdziału, z zadaniem znalezienia optymalnej drogi powrotnej do szkoły.

czytaj więcej


Koncert kolęd w wykonaniu chóru dziecięco - młodzieżowego

20 sty 2017

15 stycznia 2017r z inicjatywy Rady Rodziców Zespołu Szkół przy ul. Czwartaków 2 (SP 3 i Gim. 2) odbył się koncert kolęd w wykonaniu chóru dziecięco - młodzieżowego w/w szkół. Chór przygotowała i dyrygowała nauczycielka muzyki p. Dorota Gadzina. Wydarzenie to miało miejsce w Kościele pw. Św. Augustyna w Złocieńcu

czytaj więcejMiędzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

18 sty 2017

Mieszka w Stumilowym Lesie. Choć trochę niezdarny i - jak sam mówi - jest misiem o małym rozumku, kochają go miliony dzieci na całym świecie. 18 stycznia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka.

czytaj więcejInterwencja Straży Miejskiej

18 sty 2017

W dniu dzisiejszym ( 18 stycznia ) Straż Miejska w Złocieńcu otrzymała zgłoszenia od mieszkańców gminy o sarnach, prawdopodobnie potrąconych przez pojazdy. Koziołki znaleziono na ul. Drawskiej oraz w miejscowości Bobrowo. Zwierzęta znajdowały się w stanie wyziębienia i były mocno odwodnione. Obecnie znajdują się pod opieką weterynarza, gdzie pozostaną do momentu poprawy ich zdrowia.

czytaj więcej