Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności


Świętowanie u Matki

17 sie 2016

Niezwykłe atrakcje, znamienici goście, a przede wszystkim wielki duch wspólnoty, zgromadzonej w domu swej Matki, towarzyszyły tegorocznemu odpustowi ku czci Matki Bożej Wniebowziętej w Złocieńcu.

czytaj więcej


Debata „Żeby nie było śladów”

16 sie 2016

W dniu  11.08 br. w księgarni „book book” w Złocieńcu odbyło się spotkanie z Cezarym Łazarewiczem autorem książki „Żeby nie było śladów” Sprawa Grzegorza Przemyka. Kolejnym punktem spotkania była debata zorganizowana w sali kinowej ZOK.

czytaj więcej


11 sie 2016

Zapraszamy na Regaty - Mistrzostwa Polski PSKO w klasie OPTIMIST do lat 11, Mstrzostwa Polski - Puchar Starosty Drawskiego klasa ISA 407 do lat 17 oraz ISA 407 Senior, które odbędą się w dniach 19 - 21 sierpnia 2016 r. na Jeziorze Siecino (baza - Wyspa Ostrów).

czytaj więcejBurmistrz Złocieńca informuje

09 sie 2016

Drodzy Mieszkańcy

W odniesieniu do tekstu „Wielomilionowa inwestycja stoi, ma ruszyć w tym roku” red. Krzysztofa Bednarka (Głos Drawska, 5 sierpnia 2016 r) informuję, że treści w nim zawarte niedokładnie odzwierciedlają sytuację dot. współpracy Burmistrza z przedstawicielem Spółki Columbus Salmon, o którym mowa w tym artykule.

czytaj więcejZłocieniec świętował

08 sie 2016

 

Święto Drawy dobiegło końca. To był cudowny czas wypełniony wieloma wydarzeniami artystycznymi, radością i zabawą.

Gorąco dziękuję wszystkim mieszkańcom Złocieńca, jego gościom i osobom, które przybyły do naszego miasta na Święto Drawy. Fantastycznie, że byliśmy razem w tym czasie.

czytaj więcej


Uchwycone chwile na rzece Drawie

05 sie 2016

Podczas obchodów „Święta Drawy” nastąpiło rozstrzygniecie Regionalnego konkursu fotograficznego pod nazwą „Drawa i jej dopływy – uchwyć chwilę”. Jury konkursowe w osobach: Leszek Paradowski, Bartłomiej Lenart i Elżbieta Kordek oraz wicestarosta drawski Jacek Kozłowski wręczyli dyplomy i nagrody laureatom konkursu.

czytaj więcej