Złocieniec miasto z klimatem

Dnia 16.04.2016r. na strzelnicy w Złocieńcu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiej Organizacji Wojewódzkiej Ligi Obrony Kraju z broni kulowej.

Organizatorami zawodów byli Zarząd rejonowy LOK Wałcz oraz LOK ,,CEL” Złocieniec.

Wszystkich uczestników przywitał Prezes LOK ,,CEL” pan Krzysztof Burak. Otwarcia zawodów dokonał Prezes Zachodniopomorskiej Organizacji Wojewódzkiej Ligi Obrony Kraju pan Franciszek Bąk, życząc uczestnikom jak najlepszych wyników. Władze samorządowe reprezentowali Burmistrz Złocieńca pan Krzysztof Zacharzewski i W-ce Starosta powiatu Drawskiego pan Jacek Kozłowski, którzy ufundowali puchary dla najlepszego strzelca ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

W zawodach uczestniczyli zawodnicy szkół gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych reprezentujący rejony Ligi Obrony Kraju z Województwa Zachodniopomorskiego, rozgrywając konkurencje: karabin sportowy 50 m .oraz pistolet sportowy 25m. Najlepsi zawodnicy od 6 miejsca otrzymali dyplomy, medale, puchary od Zachodniopomorskiej Organizacji Wojewódzkiej Ligi Obrony Kraju, Klub ,,CEL” Złocieniec uhonorował opiekunów drużyn. Pogoda dopisała, organizatorzy postarali się o ciepły poczęstunek i miłą atmosferę, mamy nadzieję że te zawody na stałe wpiszą się w kalendarz na złocienieckiej strzelnicy.

 Wyróżnieni i nagrodzeni zawodnicy:

Karabin sportowy 20 strzałów (PONADGIMNAZJALNE)

Nazwa zespołu                     Imię i Nazwisko                          Miejsce

ZP Gryfino                           Mikołaj Gruszka                          I

Impuls Szczecinek               Kacper Dywizjusz                       II

ZP LOK Gryfice                   Rafał Dalewski                            III

ZP LOK Gryfice                   Siniarski Dawid                           IV

ZR LOK Walcz                    Kamila Góraj                               V

ZP Myślibórz                       Magdalena Miczke                      VI

Karabin sportowy 20 strzałów (GIMNAZJALNE)

Nazwa zespołu                             Imię i Nazwisko                    Miejsce

ZP Gryfino                                   Konrad Kochański                  I

Impuls Szczecinek                      Joanna Chodakowska              II

ZR Koszalin – Bobolice                Klaudia Kosińska                    III

ZR Wałcz – Złocieniec                 Hubert Kaczmarek                   IV

ZR Wałcz – Złocieniec                 Miłosz Baliński                        V

ZR Koszalin – Bobolice               Julia Rewkowska                      VI

Pistolet sportowy 20 strzałów (PONADGIMNAZJALNE)

Nazwa zespołu                         Imię i Nazwisko                         Miejsce

ZP LOK Gryfice                       Łukasz Hamulczyk                     I

ZP Gryfino                               Michał Krug                               II

Impuls Szczecinek                 Paweł Komperda                         III

ZR Wałcz – Złocieniec            Jakub Ragiel                               IV

ZR LOK Walcz                       Dominik Kisielewicz                    V

ZP Myślibórz                          Marcin Witek                              V

 

Pistolet sportowy 20 strzałów (GIMNAZJALNE)

Nazwa zespołu                  Imię i Nazwisko                           Miejsce

ZP LOK Gryfice                 Marta Kołwzan                            I                                                             

Impuls Szczecinek              Gabriela Dąbrowska                       II

ZR LOK Walcz                    Karolina Czajewska                       III

ZP Gryfino                           Piotr Porwit                                  IV

ZR Koszalin – Bobolice        Klaudia Bal                                   V

ZP Myślibórz                       Milena Lubczonek                         VI

Klasyfikacja drużynowa : Pistolet sportowy 20 strzałów,  Karabin sportowy 20 strzałów

Nazwa zespołu                                      Miejsce

ZP Gryfino                                             I

Impuls Szczecinek                                II

ZP LOK Gryfice                                     III

ZR LOK Walcz                                      IV

ZR Wałcz – Złocieniec                            V

ZR Koszalin – Bobolice                           VI

 

 

Wpisany przez: Joanna Sabat

  • Złocieniec - telewizja internetowa
  • Panoramy 360
  • Panoramy 360
  • Odpady
  • Newsletter
  • Kino Mewa
  • System Informacji Przestrzennej
  • Informacja turystyczna
  • Ciekawostki turystyczne
  • Program Rewitalizacji
  • Jezioro Tajemnic
  • Bonifikata dla młodych
  • Polskie trasy
  • 16 południk
  • 16 południk

Kalendarz


Nadchodzące wydarzenia