Złocieniec miasto z klimatem

Zapraszamy Was WSZYSTKICH do udziału w naszej paradzie z okazji Święta Drawy. Dnia 29 lipca o godzinie 19:00 ruszamy głośno i kolorowo z Placu 3 Maja do Amfiteatru. Projekt “Parada - Bestiariusz Drawy” realizowany jest w ramach opracowywanego przez gminę Programu Rewitalizacji dla Gminy Złocieniec.

 

Motywem przewodnim tegorocznej parady jest Bestiariusz Drawy – czyli wszystko co żyje naprawdę lub na niby w okolicach rzeki Drawy. Zapraszamy zatem wszystkie grupy ze Złocieńca – sportowe, taneczne, muzyczne, plastyczne, kucharskie, wędkarskie, samochodowe i piesze, kosmiczne i podziemne, młode i starsze – oraz indywidualnie wszystkich mieszkańców Złocieńca do włączenia się w naszą paradę i zaprezentowania siebie i swoich talentów. Zgłaszajcie się do ZOK w Złocieńcu lub do koordynatora Maciek Łukaszewicz +48 694 599 731, parada.zok@gmail.com

A przygotowując się do tego niezwykłego wydarzenia zapraszamy wszystkich chętnych na warsztaty z robienia strojów i nauki tańców bestii:

14 lipca godz. 11:00 -14:00   Stwory i potwory - w poszukiwaniu inspiracji Sala Widowiskowa ZOK, ul. Wolności 6

Przegląd zwierząt żyjących w dolinie rzeki Drawy oraz stworów mitycznych, artystycznych i autentycznych oraz przygotowanie projektów kostiumów

Nauka tańców bestii

21 lipca godz. 11:00 -14:00   Płetwy, łuski i ogony - przygotowanie kostiumów Sala Widowiskowa ZOK, ul. Wolności 6

Co kto może: szycie, klejenie, lepienie, mocowanie, plecenie itd. kostiumów z materiałów nieoczywistych

Nauka tańców bestii

Projekt “Parada - Bestiariusz Drawy” realizowany jest w ramach opracowywanego przez gminę Programu Rewitalizacji dla Gminy Złocieniec.

 

Wpisany przez: Sebastian Kuropatnicki