Złocieniec miasto z klimatem

 

Złocieniec Game Festival wraca do Złocieńca po dwóch latach przerwy! Te lokalne święto e-sportu odbędzie się już po raz czwarty w złocienieckim kinie „Mewa”. Na naszych uczestników czekają turnieje w takie gry jak Counter Strike: Global Offensive, Fifa 17 oraz Hearthstone. Duży ekran, nowoczesny kinowy projektor i system nagłośnienia przestrzennego to jedne z wielu elementów czyniących nasz Festival imprezą jedyną w swym rodzaju. Zapraszamy wszystkich spragnionych e-sportowych wrażeń i dobrej zabawy do Złocieńca już 22-24 sierpnia! Startujemy od godziny 8:00!

Dodatkowo w ramach naszego Festivalu w dniu 25 sierpnia odbędzie się Festivalowa Noc Filmowa w ramach której zagramy takie filmy jak: Valerian i Miasto Tysiąca Planet, Annabelle: Narodziny Zła oraz Atomic Blonde! Również w dniach 21-26 sierpnia w złocienieckiej księgarni BookBook trwać będzie akcja Festivalowe Książkobranie, czyli wszystkie książki tańsze aż o 30%!

Już teraz chcemy serdecznie podziękować naszym sponsorom: Urzędowi miasta i gminy Złocieniec, Pizzerii „Piccolo”, Centrum Edukacji „DaVinci”, firmom Ekowind oraz Opak.

ZŁOCIENIEC GAME FESTIVAL ZOSTAŁ DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

 

Wpisany przez: Beata Borzeska