Złocieniec miasto z klimatem

 W dniu 18 listopada 2017 na Hali Widowiskowo Sportowej w Złocieńcu odbyły się zawody Karate Kyokushin - Mistrzostwa  Województwa Zachodniopomorskiego PFKK Dzieci i Młodzieży zorganizowane przez Klub Walki Washi.
 

Uczestniczyło w nich ponad 150 zawodników z 16 klubów karate, w tym 28 zawodników ze Złocieńca. Walczono w konkurencjach - kata ( układy form), kumite (walka wręcz), grappling ( walka parterowa), kalaki (walka na kije). Nasi zawodnicy byli na tyle skuteczni że każdy z nich stanął na podium, niektórzy nawet w kilku konkurencjach.Najmłodsza uczestniczka zawodów miała 3,5 roku i startowała w konkurencji kata.
Organizator zawodów dziękuje za pomoc w organizacji zawodów rodzicom a w szczególności Pani Iwonie Adamczyk i Panu Jarosławowi Kuszmar.
Zorganizowanie zawodów było możliwe dzięki przychylności Pani Beaty Miszewskiej-Kozłowskiej dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i pomocy Pana Roberta Żołyni wice dyrektora oraz pomocy Pań z obsługi hali. Impreza mogła się odbyć dzięki  dofinansowaniu dla klubu na rok 2017 od Urzędu Miejskiego w Złocieńcu."

Wpisany przez: Beata Borzeska