Złocieniec miasto z klimatem

W dniach 9 – 11 lutego 2018r. Gmina Złocieniec wzięła udział w targach wędkarskich RYBOMANIA 2018 w Poznaniu. Targi były wspaniałą okazją do zaprezentowania oferty turystycznej oraz walorów naszej gminy położonej wśród jezior i lasów.

 

 

Przez 3 dni targi odwiedziły dziesiątki tysięcy osób, wiele z nich zagościło także na naszym stoisku odkrywając bogatą ofertę turystyczną Pojezierza Drawskiego. Nie zabrakło także atrakcji dla pasjonatów wędkarstwa, szczególnie tych najmłodszych w postaci tygodniowego obozu wędkarsko - żeglarskiego oraz zawodów wędkarskich.

W ramach konkursu przeprowadzonego na naszym stoisku rozlosowaliśmy trzy darmowe vouchery na pobyty weekendowe w ośrodkach wypoczynkowych ufundowane przez usługodawców turystycznych z gminy Złocieniec oraz gadżety promocyjne. To nie koniec atrakcji. Niesamowitą niespodziankę kulinarną dla odwiedzających przygotował Tomasz Łajczak przedstawiciel Klubu Wędkarskiego Ongoing Fishing, a był nią „smalec z uklei”. Naprawdę mniammm, ten kto spróbował prosił o więcej. Tomek uchylił rąbka tajemnicy powstawania smalcu w krótkim filmie nakręconym przez Olina Gutowskiego (prowadzącego program „Jak to jest złowione?”)

W targach brali udział przedstawiciele: LGD Partnerstwo Drawy z Partnerem Wałeckim, Powiatu Drawskiego, Gminy Złocieniec, Gminy Czaplinek oraz Klubu Wędkarskiego Ongoing Fishing ze Złocieńca.

Wpisany przez: Sebastian Kuropatnicki