Złocieniec miasto z klimatem

   Drodzy Mieszkańcy  Miasta i Gminy Złocieniec, dzisiaj na moje biurko trafiły oficjalne wyniki wyborów Burmistrza Złocieńca, dlatego chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli w nich udział wypełniając swój obywatelski obowiązek.

   Szczególne podziękowania kieruję do wyborców, którzy obdarzyli mnie swoim zaufaniem i oddali na mnie głos. Ponowny wybór na stanowisko Burmistrza Złocieńca to dla mnie wielki zaszczyt, powód do dumy oraz ogromna motywacja do pracy na rzecz mieszkańców „Złocienieckiej Ojczyzny”.

   Jestem przekonany, że doświadczenie zdobyte podczas mijającej kadencji zaowocuje sukcesami w kolejnych pięciu latach pełnienia tej odpowiedzialnej funkcji.

   Pragnę także podziękować wszystkim, którzy obdarzyli zaufaniem zaproponowanych przeze mnie kandydatów na radnych. Dzięki Państwa głosom uzyskaliśmy większość mandatów w Radzie Miejskiej w Złocieńcu i mamy swoich przedstawicieli w Radzie Powiatu Drawskiego.

   Przed nami pięć lat ciężkiej pracy i realizacji założeń przedstawionego przeze mnie programu wyborczego. Obiecuję, że dołożę wszelkich starań, aby je zrealizować. Program wyborczy to nie wszystko… Jak zawsze jestem otwarty na Państwa pomysły i propozycje i wierzę, że jak dotychczas wiele z nich uda się zrealizować.

                                                                                                                       Burmistrz Złocieńca

                                                                                                                    Krzysztof Zacharzewski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wpisany przez: Sebastian Kuropatnicki