Złocieniec miasto z klimatem

 

 

Cel Programu

Poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych. 

Narzędziem w osiągnięciu celu jest dofinansowanie przedsięwzięć realizowanych przez beneficjentów uprawnionych do podstawowego poziomu dofinansowania oraz beneficjentów uprawnionych
do podwyższonego poziomu dofinansowania.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Programu: https://czystepowietrze.gov.pl/wez-dofinansowanie/

Aby złożyć wniosek o dofinansowanie w formie elektronicznej, należy zarejestrować się na stronie

https://wnioski.wfos.szczecin.pl/

Wszelkich informacji udzielają pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Szczecinie  (Biuro Koszalin), a także Punkt Obsługi Osób Fizycznych
w Szczecinku

 

Zespół ds. Obsługi Osób Fizycznych (Biuro Koszalin) tel. 94 34-67-220

Barbara Zmuda-Trzebiatowska - p.o. Kierownik Zespołu ds. Obsługi Osób Fizycznych
barbara.zmuda@wfos.szczecin.pl, 94 34-67-230

Katarzyna Bacławska

katarzyna.baclawska@wfos.szczecin.pl

94 34-67-221

Marek Kukie

marek.kukie@wfos.szczecin.pl

94 34-67-224

Inga Miśko

inga.misko@wfos.szczecin.pl

94 34-67-231

Izabela Stefanowska

izabela.stefanowska@wfos.szczecin.pl

94 34-67-222

Monika Witczak

monika.witczak@wfos.szczecin.pl

94 34-67-223

Punkt Obsługi Osób Fizycznych w Szczecinku tel. 94 37-50-480

Katarzyna Celmer

katarzyna.celmer@wfos.szczecin.pl

94 37-50-482

Magdalena Strzelec

magdalena.strzelec@wfos.szczecin.pl

94 37-50-483

Maciej Turek

maciej.turek@wfos.szczecin.pl

94 37-50-481

Tomasz Wójcik

tomasz.wojcik@wfos.szczecin.pl

94 37-50-484

Wpisany przez: Marcin Dziarmaga

  • Złocieniec - telewizja internetowa
  • Panoramy 360
  • Panoramy 360
  • Odpady
  • Newsletter
  • Kino Mewa
  • System Informacji Przestrzennej
  • Informacja turystyczna
  • Ciekawostki turystyczne
  • Program Rewitalizacji
  • Jezioro Tajemnic
  • Bonifikata dla młodych
  • Polskie trasy
  • 16 południk
  • 16 południk

Kalendarz


Nadchodzące wydarzenia


2021-03-04

Repertuar Kina Mewa


2021-03-05

Repertuar Kina Mewa


2021-03-05

Obchody 5 marca


2021-03-06

Repertuar Kina Mewa


2021-03-07

Repertuar Kina Mewa