Złocieniec miasto z klimatem

Koncert - Witek Muzyk Ulicy

Złocieniecki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na MUZYCZNY PIĄTEK 25 października 2019. Tym razem naszym gościem będzie WITEK MUZYK ULICY. Witek Muzyk Ulicy, jedna z najbardziej charyzmatycznych i autentycznych postaci Polskiej sceny muzycznej i jego droga zwraca uwagę coraz większej ilości Polaków w kraju i za granicą, Muzyk który z warszawskich ulic i stacji metra gdzie grał przez półtora roku, trafia na największe Polskie sceny , koncertuje w m.in w USA, Anglii i Irlandii. Wydał dwie płyty i w tym roku zagrał m.in na Festiwalu Pol'and'Rock. Przygotowuje się do nagrania trzeciej płyty.

Styl muzyczny Witka chyba najbardziej oddaje tytuł jego drugiej płyty: "FOLKO ROCKO PUNKO POLO" który jednak ciągle ewoluuje......
Muzyka Witka jest wyjątkowa i trafia on w każde gusta niezależnie od wieku odbiorcy oraz muzyki której słucha, trafia on zarówno do fanów Disco Polo, Rocka, Folka, Punka itp.

Kim jest Witek Muzyk Ulicy? Jego historia jest niesamowita i urzekająca. Fani naprawdę mogą się z nim utożsamiać, bo mówi o problemach, które znają. Jest prawdziwy, szczery, pisze proste i bardzo zaraźliwe piosenki i zyskuje sympatyków z każdym dniem. m.in. grając na ulicach.