Złocieniec miasto z klimatem

SKŁAD STAŁYCH KOMISJI RADY MIEJSKIEJ W ZŁOCIEŃCU 2018-2023

komisja organizacyjna:

  1. Mirosław Kacianowski – przewodniczący komisji,
  2. Zbigniew Albiniak,
  3. Elżbieta Frankowska,
  4. Andrzej Jankowski,
  5. Piotr Jurski,
  6. Grażyna Kozak,
  7. Monika Kuczyńska-Kochana,
  8. Barbara Pawłowska,
  9. Mateusz Waszczyk.

komisja rewizyjna:

  1. Grażyna Kozak – przewodnicząca komisji,
  2. Andrzej Jankowski,
  3. Tadeusz Koźma,
  4. Jan Macul,
  5. Barbara Pawłowska,
  6. Jarosław Sobczak.

 

komisja skarg, wniosków i petycji:

  1. Andrzej Jankowski – przewodniczący komisji,
  2. Zbigniew Albiniak,
  3. Roman Cyc.

komisja rozwoju gospodarczego i budżetu:

  1. Zbigniew Albiniak – przewodniczący komisji,
  2. Elżbieta Frankowska,
  3. Mirosław Kacianowski,
  4. Mariola Kowalska,
  5. Tadeusz Koźma,
  6. Jarosław Sobczak,
  7. Łukasz Sołtys.

komisja zdrowia, spraw społecznych i bezpieczeństwa publicznego:

  1. Piotr Jurski – przewodniczący komisji,
  2. Roman Cyc,
  3. Jarosław Sobczak,
  4. Łukasz Sołtys.

komisja edukacji, kultury, sportu i turystyki:

  1. 1. Mateusz Waszczyk – przewodniczący komisji,
  2. 2. Monika Kuczyńska-Kochana,
  3. 3. Jan Macul
  4. 4. Mariola Kowalska

 

komisja wsi i rolnictwa:

  1. Barbara Pawłowska – przewodnicząca komisji,
  2. Roman Cyc,
  3. Mateusz Waszczyk.

 

 

 

 

SKŁAD STAŁYCH KOMISJI RADY MIEJSKIEJ W ZŁOCIEŃCU 2014-2018

komisja organizacyjna:

  1. Mirosław Kacianowski – przewodniczący komisji,
  2. Waldemar Bolt,
  3. Waldemar Buca,
  4. Elżbieta Frankowska,
  5. Grażyna Kozak,
  6. Andrzej Kozubek,
  7. Monika Kuczyńska - Kochana,
  8. Paweł Mela.

 

komisja rewizyjna:

  1. Grażyna Kozak – przewodnicząca komisji,
  2. Waldemar Bolt,
  3. Tadeusz Koźma,
  4. Jan Macul.

 

komisja rozwoju gospodarczego i budżetu:

  1. Paweł Mela – przewodniczący komisji,
  2. Zbigniew Albiniak,
  3. Waldemar Buca,
  4. Edward Herbut,
  5. Mirosław Kacianowski,
  6. Grażyna Kozak,
  7. Tadeusz Koźma,
  8. Monika Kuczyńska - Kochana,
  9. Wojciech Pawłowicz.

 

komisja zdrowia, spraw społecznych i bezpieczeństwa publicznego:

  1. Andrzej Kozubek – przewodniczący komisji,
  2. Elżbieta Frankowska,
  3. Edward Herbut,
  4. Barbara Pawłowska.

 

komisja edukacji, kultury, sportu i turystyki:

    1. Monika Kuczyńska - Kochana – przewodnicząca komisji,
    2. Waldemar Buca,
    3. Elżbieta Frankowska,
    4. Jan Macul,
    5. Wojciech Pawłowicz.

 

komisja wsi i rolnictwa:

  1. Waldemar Bolt – przewodniczący komisji,
  2. Zbigniew Albiniak,
  3. Barbara Pawłowska.

 

  • Panoramy 360
  • Panoramy 360
  • Odpady
  • Newsletter
  • Kino Mewa
  • System Informacji Przestrzennej
  • Informacja turystyczna
  • Ciekawostki turystyczne
  • Program Rewitalizacji
  • Jezioro Tajemnic
  • Bonifikata dla młodych
  • Polskie trasy
  • 16 południk
  • 16 południk

Kalendarz


Nadchodzące wydarzenia