Urząd Miejski w Złocieńcu

Festyn "Po sąsiedzku"

20 lipca 2024 roku w Cieszynie przy świetlicy wiejskiej mieszkańcy Cieszyna wraz z Kołem Łowieckim Żbik-Budowo zorganizowani kolejny  już festyn "Po sąsiedzku".

Przygotowano promocję działalności myśliwych, pokazy strażackie, prezentacje wojskowego samochodu saperskiego, przeprowadzono konkurs strzelecki mieszkańcy kontra myśliwi, dmuchańce dla dzieci oraz oprawę muzyczną.

Wszystkim tym atrakcjom towarzyszył smaczny poczęstunek w postaci potrawki z dziczyzny, pierogów z dziczyzny i tradycyjnych, ciast oraz kiełbasek i mięsa z grilla.

Galeria zdjęć

448994546_3801366326748437_3394810903249183495_n 449410675_498308079329469_6302985061468011321_n 450430711_1463659470947845_5343409575779250458_n 450524546_1161470821826118_1030355146374480615_n 450554280_763713532375774_4749423041603035952_n 450853868_1037848534630423_7668804695854993696_n 451004714_1634605714002917_8455792625340137367_n 451573681_408512135541770_9112160218949790782_n 452343100_1027749372473108_7527121590742009803_n Dzień Ratownikapsd2024
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności