Urząd Miejski w Złocieńcu

Bajki dla słodziaków

W dniu 27 marca 2025 r. Burmistrz Złocieńca Małgorzata Głodek odwiedziła dzieci ze żłobka oraz przedszkola Krasnoludek w Złocieńcu. 

Po przywitaniu z dziećmi oraz zwiedzeniu placówki Pani Burmistrz czytała przedszkolakom bajki. Wszystkie oddziały przedszkolne - Liski, Krasnale i Skrzaciki - otrzymały podarek w postaci książek. Pani Burmistrz również otrzymała od przedszkolaków i żłobkowiczów prezenty - laurki oraz pamiątkowe ramki.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności