Urząd Miejski w Złocieńcu

Działają z sercem

Wolontariusze z fundacji „Magia serca” 26 listopada 2024 r. odwiedzili Szkołę Podstawową nr 1 w Złocieńcu. W ramach akcji charytatywnej „Dorzuć misia” zapoczątkowanej na stadionie Pogoni Szczecin przekazali najmłodszym uczniom misie. 

Każdy uczeń klas 1-3  otrzymał pluszaka. Był to wyjątkowy dzień. Radość dzieci i ich uśmiechy wywołane dzięki otrzymanym maskotkom są bezcenne.

Dziękujemy Wolontariuszom i Prezes Fundacji Magia Serca Joannie Toczko.

Galeria zdjęć

Dzieci losujace pluszaki Klasa 2e z wychowawcą i wolontariuszami Pani Prezes Joanna Toczko w czasie pracy Prezes Fondacji Magia Serca Przekazująca pluszaki klasom1-3 Wolontariuszki i uśmiechnięci drugoklasiści Wolontariuszki z pluszakami dlaa klas 1-3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności