Urząd Miejski w Złocieńcu

Łukasz ze stypendium Ministra Edukacji Narodowej!

Miło nam poinformować, że Łukasz DUDA - zawodnik UKS TRAPER Złocieniec otrzymał stypendium Ministra Edukacji za swoje osiągnięcia w minionym roku szkolnym.

Nasz zawodnik znalazł się w grupie 604 uczniów w kraju, którzy otrzymali stypendia za największe sukcesy w nauce i sporcie.

Łukasz jest przykładem prawdziwego ucznia - sportowca, który poprzez ciężką pracę, łączenie nauki ze sportem, determinację w pokonywaniu drogi do celu, uzyskał wspaniałe osiągnięcia sportowe w biegach na orientację!

To już czternasty zawodnik TRAPERA od początku klubu, który został doceniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Serdecznie gratulujemy!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności