Urząd Miejski w Złocieńcu

Ferie w Złocienieckim Ośrodku Kultury zleciały nie wiadomo kiedy

W pierwszym i drugim tygodniu ferii młodzież uczestniczyła w warsztatach fotograficznych. Wraz z Elżbietą Kordek - po wprowadzeniu teoretycznym, podczas zajęć praktycznych uczestnicy skupili się na zdjęciach plenerowych - nie zabrakło wypadu do lasu i ćwiczenia pejzaży. Dzieci uczestniczyły w warsztatach mydlarskich prowadzonych przez Monikę Kuczyńską – Kochaną. Muzyczne gry i zabawy dla najmłodszych animowała Wioletta Krzemińska, Agnieszka Świerczek przeprowadziła warsztaty power jogi dla dzieci. Maciej Przybytniak z Klubem gier planszowych „ Psia Kostka” prowadził rozgrywki wśród uczestników zajęć.

W drugim tygodniu nasi uczestnicy mieli okazję również odkrywać świat zmysłów na zajęciach z sensoplastyki, prowadzonych przez Dzidkę i Marka Harańczyków. Poznali co to jest masa nieniutonowa, eksperymentowali z cieczami, robili kolorowe i pachnące mieszanki.

Nie zapomnieliśmy też o naszych kinomanach, dla których codziennie mieliśmy ofertę kina feryjnego.

Tekst i foto. E. Kordek

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności