Urząd Miejski w Złocieńcu

Festyn "Lubię Lato"

W dniach 20 – 21 lipca 2024 roku w Lubieszewie mieszkańcy zorganizowali Festyn "Lubię Lato". Pierwszego dnia przygotowano zajęcia edukacyjne dla dzieci z pierwszej pomocy, wiejską ucztę w postaci grochówki, kiełbasek z grilla, ciast domowych, pierogów, chleba ze smalcem i ogórkami, zabawę przy muzyce z dj-em, zabawy integracyjne oraz karaoke.

Drugiego dnia zorganizowano zabawy dla dzieci: zamek dmuchany, animacje, warkoczyki, brokatowe tatuaże, turniej szachowy, zawody piłkarskie oraz przepyszne przekąski.

Galeria zdjęć

449410675_451198471061660_375989020988695381_n 450424399_521255073660798_4398142194514273897_n 450424603_898383352325861_7355983492387859380_n 450426645_501916062491137_9184825136570946008_n 450488499_444020995205021_8840576440663018621_n 450519792_809055314543391_4636655668683584915_n 450548858_513262304548845_1848660068404618248_n 450551956_956256749879818_7298277923275420646_n 450921341_802973725150717_3742869254286718603_n 451004715_794241026163020_1656594390607042825_n 451876428_776369861241358_5157444047750636307_n 451886362_487365767458942_5525358198314956701_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności