Urząd Miejski w Złocieńcu

Gminny Dzień Seniora w Złocieńcu

Dziś w Złocieńcu odbył się wyjątkowy koncert zorganizowany dla seniorów z terenu miasta i gminy Złocieniec, w wykonaniu Zespołu Stereo.

Sala wypełniła się po brzegi. Dla każdego seniora czekał upominek w postaci miodu i soku. Upominki przekazali Aneta Kuszmar Przewodnicząca Rady Miejskiej w Złocieńcu, Paweł Rudy Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Złocieńcu oraz Małgorzata Głodek Burmistrz Złocieńca.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności