Urząd Miejski w Złocieńcu

„Orlik” przy SP1 - do modernizacji!

Z przyjemnością informujemy, że Gmina Złocieniec zawarła z Ministerstwem Sportu i Turystyki umowę o dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej zadania inwestycyjnego w ramach Programu modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisku – Orlik 2012” – Edycja 2025.

Przedmiotem umowy jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” w Złocieńcu przy ul. F. Chopina”. Zakres rzeczowy zadania obejmuje:

  • wymianę nawierzchni z trawy syntetycznej na boisku do piłki nożnej,
  • wymianę nawierzchni poliuretanowej na boisku wielofunkcyjnym,
  • wymianę wyposażenia sportowego,
  • wymianę 5 kontenerów na 3 nowe,
  • wymianę oświetlenia na lampy LED,
  • wymianę siatki ogrodzenia i piłkochwytów,
  • zagospodarowanie terenu,
  • montaż monitoringu wizyjnego.


Całkowita wartość wydatków związanych z realizacją zadania wynosi 1 051 000,00 zł, a dofinansowanie zostanie udzielone w kwocie nieprzekraczającej 500 000,00 zł z podziałem na 2026 i 2027 rok. Termin zakończenia zadania zaplanowano na koniec czerwca 2027 r.

Inwestycja przyczyni się do poprawy infrastruktury sportowej miasta Złocieniec oraz wpłynie na zwiększenie aktywności sportowej dzieci, młodzieży i lokalnej społeczności.

Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

 

Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012"

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności