Urząd Miejski w Złocieńcu

„Jedynka” dla Niepodległej

Delegacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Złocieńcu wzięła udział w  miejskich obchodach Święta Niepodległości. 

Poczet sztandarowy, delegacje uczniów, harcerze, nauczyciele i oraz Dyrektor i Wicedyrektor uczestniczyli w uroczystej mszy świętej za Ojczyznę w kościele p.w. Świętej Jadwigi Królowej w Złocieńcu. Podczas uroczystości przy pomniku Ofiar Bolszewizmu i Faszyzmu delegacja uczniów złożyła kwiaty, a harcerze pełnili warty honorowe.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności