Urząd Miejski w Złocieńcu

Kolejne środki dla Budowa

#ZłocieniecNaNovoGmina Złocieniec znalazła się w gronie laureatów konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza „Granty Osiedlowe 2026”, zdobywając dofinansowanie na realizację ważnego projektu dla mieszkańców.

Chodzi o wymianę nawierzchni alejki spacerowej koło klas na osiedlu Budowo. Przyznane dofinansowanie to 15 000 zł, zgodnie ze złożonym wnioskiem.

Dzięki wsparciu Samorządu Województwa możliwa będzie poprawa estetyki i komfortu użytkowania przestrzeni publicznej, z której na co dzień korzystają mieszkańcy. To kolejny krok w stronę bardziej przyjaznej, bezpiecznej i funkcjonalnej przestrzeni w gminie Złocieniec.

Gratulujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie wniosku i dziękujemy za wsparcie!

W ubiegłym roku Osiedle Budowo także otrzymało grant Marszałka na wymianę nawierzchni alejki spacerowej. Całkowity planowany koszt projektu wynosił 17 tys. zł, zaś Gmina dołożyła do niego 2 tys. zł.

#GrantyOsiedlowe2026 #PomorzeZachodnie

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności