Urząd Miejski w Złocieńcu

Koncert z okazji Dnia Matki

„Mama – to najpiękniejsze słowo na świecie…” – tymi słowami rozpoczęliśmy wczorajszy koncert dedykowany Mamom.

 Podczas koncertu mieliśmy okazję zobaczyć występy dziecięcych grup tanecznych, wokalistów i recytatorów działających przy Złocienieckim Ośrodku Kultury. Układy taneczne w choreografii Dzidki Harańczyk – inicjatorki koncertu -  zaprezentowały zespoły  „Pinezki I i II”. Wystąpił również „Styl” UTW w suicie cygańskiej i Retro.  Formacja kobieca „Gracja” zatańczyła Bachatę i Rumbę. Wokaliści z sekcji wokalnej Wioletty Krzemińskiej oczarowali swoim śpiewem wszystkich zgromadzonych, a recytatorzy, z kółka teatralnego „Wesołe Moliki” prowadzonego przez Barbarę Bielak, prezentując wiersze wzruszyli niejedno serce. Wydarzenie prowadziły w  duecie  Córka i Mama – Julia i Anna Styrskie. Na zakończenie wszyscy występujący odśpiewali „Sto lat” dla Mam i wręczyli w dowód miłości piękne róże. Wydarzenie zgromadziło na sali widowiskowej liczną publiczność. Nie brakło wzruszeń, ani nie brakło też uśmiechu. Śmiało można powiedzieć, że była to wykwintna uczta dla duszy i absolutnie piękny prezent dla naszych wspaniałych Mam.

 Dziękujemy wszystkim za pomoc w zorganizowaniu tego koncertu, tancerzom, wokalistom i recytatorom za zaangażowanie, wspaniałym instruktorom za przygotowanie, Elżbiecie Kordek za uświetnienie na fotografiach tego wydarzenia, Bernadecie Żurkowskiej za dekoracje sceny, za ład i porządek Janinie Piwowarskiej oraz akustykowi Mateuszowi Jakszukowi za nagłośnienie podczas koncertu.

Tekst: Anna Styrska

Foto.: E.Kordek

Galeria zdjęć

foto.E.Kordek000 foto.E.Kordek001 foto.E.Kordek002 foto.E.Kordek003 foto.E.Kordek004 foto.E.Kordek005 foto.E.Kordek006 foto.E.Kordek007 foto.E.Kordek008 foto.E.Kordek009 foto.E.Kordek010 foto.E.Kordek011 foto.E.Kordek012 foto.E.Kordek013 foto.E.Kordek014 foto.E.Kordek015 foto.E.Kordek016 foto.E.Kordek017 foto.E.Kordek018 foto.E.Kordek019
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności