Urząd Miejski w Złocieńcu

Konwent o Dożynkach

SpotkanieWe wtorek, 19 sierpnia 2025 roku w złocienieckim Ratuszu odbył się Konwent Sołtysów. 

Spotkanie rozpoczęła Burmistrz Złocieńca Małgorzata Głodek wraz z Przewodniczącym Konwentu, Sołtysem Chlebowa Andrzejem Bielawskim. Głównym tematem była kwestia przygotowań do nadchodzących Dożynek Gminnych, które odbędą się 6 września 2025 roku w Bobrowie. Już wiemy, że pula nagród za stoiska i wieńce wzrośnie ponad dwukrotnie w stosunku do poprzedniego roku i wyniesie aż 23 tysiące złotych.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności