Urząd Miejski w Złocieńcu

Majowa Szóstka

DzieciMaj 2026 roku przyniósł radosne wiadomości dla mieszkańców gminy Złocieniec. Z danych dotyczących urodzeń wynika, że w ubiegłym miesiącu na terenie gminy przyszło na świat łącznie sześcioro dzieci.

W samym Złocieńcu urodziło się troje dzieci i wszystkie były dziewczynkami. To Livia oraz dwie Nele.

Również troje dzieci urodziło się na terenach wiejskich gminy Złocieniec. Tym razem wśród noworodków znaleźli się wyłącznie chłopcy. Rodzice wybrali dla swoich synów imiona Leon, Maciej i Marcel.

Nowym mieszkańcom oraz ich rodzicom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dużo zdrowia, szczęścia oraz wielu pięknych chwil w gronie najbliższych!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności