Urząd Miejski w Złocieńcu

Mirosławiecka 4a po liftingu

Budynek wspólnoty mieszkaniowej przy ul. Mirosławieckiej w Złocieńcu doczekał się remontu i termomodernizacji. 

Trwające formalnie ok. pół roku prace pochłonęły ponad 332 tysiące złotych. Ich zakres objął wykonanie ocieplenia ścian zewnętrznych w technologii ETICS wraz z wykończeniem, wykonanie ocieplenia stropu wewnętrznego pod strychem wraz z wykonaniem podłogi, wymianę obróbek blacharskich, orynnowania i parapetów, wymianę drzwi i okien na strychu, remont dachu oraz remont klatek schodowych. W ramach robót dodatkowych zrealizowano także remont dachu. Gmina Złocieniec jest właścicielem 1/3 budynku.

Mirosławiecka_4_a 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności