Urząd Miejski w Złocieńcu

Mistrzostwa Niepodległej Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc i Martwym Ciągu

W miniony weekend 5-6.11.2022 w Złotoryi odbyły się Mistrzostwa Niepodległej Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc i Martwym Ciągu, nie mogło tam zabraknąć ekipy z naszego klubu.

W wyciskaniu sztangi leżąc nasz klubowy kolega oraz trener Paweł Grab w kategorii wagowej -82,5 kg zdobył drugie miejsce z wynikiem 182,5 kg, ten wynik dał Pawłowi również drugie miejsce w kategorii służb mundurowych.

W martwym ciągu udział wzięło 3 naszych klubowych kolegów, którzy kolejno zajęli:

Mariusz Łydziński w kategorii -75kg drugie miejsce oraz drugie miejsce w kategorii służb mundurowych z wynikiem 225kg;

Marcin Czermiński w kategorii weteran - 110kg trzecie miejsce z wynikiem 247,5kg;

Kamil Kargul w kategorii -110 kg drugie miejsce z wynikiem 312,5 kg;

 

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności