Urząd Miejski w Złocieńcu

Modernizacja oświetlenia drogowego w Gminie Złocieniec

Firma Energa Oświetlenie Sp. z o.o. prowadzi modernizację oświetlenia drogowego na terenie miasta i gminy Złocieniec polegającą na wymianie starych opraw oświetleniowych na nowe energooszczędne lampy typu LED. Przewidywane zakończenie prac ma nastąpić w miesiącu wrześniu 2022 r. Dodatkowo prowadzone są prace związane z wymianą zużytych słupów oświetleniowych na Osiedlu Czaplineckim oraz na ulicy 3 Pułku Piechoty. W ramach modernizacji oświetlenia firma przewiduje także  zainstalowanie  na Alei Piastów punktu ładowania samochodów elektrycznych. Zadanie jest współfinansowane przez Gminę Złocieniec.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności