Urząd Miejski w Złocieńcu

Ogrom życzeń przysłanych do Urzędu Miejskiego

Ogrom życzeń przysłanych do UM

Szanowni Państwo, drodzy Mieszkańcy, serdecznie Wam dziękuję za przesłane życzenia!

Do Urzędu Miejskiego w Złocieńcu wpłynął ogrom kart świątecznych z życzeniami od bardzo wielu osób, przedstawicieli różnych szczebli administracji, przedsiębiorców i organizacji społecznych, a także samych mieszkańców. Serdecznie dziękuję również za otrzymane ozdoby i stroiki świąteczne!

Życzenia trafiły do mnie także innymi drogami, w tym osobiście, telefoniczne i – co jest znakiem naszych czasów - elektronicznie.

Każde z nich traktuję bardzo osobiście, jako miłe wyróżnienie i wielki zaszczyt.

Wszystkim Mieszkańcom i ludziom dobrej woli życzę, aby całe dobro które do mnie w ostatnim czasie przypłynęło, wróciło do Was ze zdwojoną siłą!   

Burmistrz Złocieńca
Małgorzata Głodek 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności