Urząd Miejski w Złocieńcu

Otwarcie księgarni Dębowy Duszek

DSC_0229 

W dniu 28.06.2024r. odbyło się otwarcie złocienieckiej księgarni „Dębowy Duszek”. Uroczystego otwarcia dokonała Burmistrz Złocieńca Małgorzata Głodek wraz z Przewodniczącą Rady Miejskiej w Złocieńcu Anetą Kuszmar. Po uroczystym otwarciu na najmłodszych czekały zabawy i konkursy z nagrodami. Dla starszych i nie tylko zorganizowano spotkanie autorskie z Jarosławem Leszczełowskim.   

Galeria zdjęć

DSC_0222 DSC_0224 DSC_0225 DSC_0229 DSC_0232 DSC_0233 DSC_0234 DSC_0237 DSC_0239 DSC_0240 DSC_0241
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności