Urząd Miejski w Złocieńcu

Paweł Połubiak zajął 4 miejsce na Mistrzostwach Świata w Nordic Walking - Choczewo 2022

Podium

W  dniach 17-19.06.2022 r.  mieszkaniec miejscowości Siecino - Gmina Złocieniec Paweł Połubiak brał udział w II Mistrzostwach Świata w Nordic Walking - Choczewo 2022. Paweł wystartował w półmaratonie zajmując 4 miejsce  Category Open Nordic Wlking 21 km time 2:17:01.17 oraz 3 miejsce  Category M16-39. W mistrzostwach świata ogólnie brało udział  ok. 1000 zawodników. Serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy wygranej w kolejnych zmaganiach sportowych.

Galeria zdjęć

287426611_410728717650090_8796563061200016775_n 288072842_410728590983436_1582272630444083509_n 288862730_410728747650087_3501674079607651198_n 288874963_410728527650109_1209332075373136578_n 289215328_410728217650140_1594899642463222379_n 289341744_410728697650092_9052925768577690215_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności