Urząd Miejski w Złocieńcu

PKS Złocieniec z nową linią komunikacyjną Złocieniec - Kołobrzeg

PKS Złocieniec informuje o nowej linii komunikacyjnej Złocieniec - Kołobrzeg (przez Suliszewo, Drawsko Pomorskie, Łabędzie, Świdwin oraz Sławoborze).  Linia została uruchomiona wraz z nowym rokiem, przy współpracy z Powiatem Drawskim, który pozyskał środki z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych o charakterze użyteczności publicznej.

Nowe połączenie Cennik  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności