Urząd Miejski w Złocieńcu

Początek roku w „Trójce”

Nowy rok szkolny zaczęła społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 im. Żołnierza Polskiego w Złocieńcu.

Podczas inauguracji roku szkolnego Dyrektor Małgorzata Szcześniak powitała zaproszonych gości, uczniów, rodziców i grono pedagogiczne. Wszystkim życzyła sukcesów, optymizmu i wytrwałości w realizacji zamierzonych celów. Szczególnie serdecznie powitała uczniów klas pierwszych, a uczniom klas ósmym życzyła wytrwałości i jak najlepszych wyników na egzaminie.

Zastępca Burmistrza Jacek Szadzewicz również złożył na ręce Pani Dyrektor życzenia na nowy rok dla całej społeczności szkolnej. 

 

Galeria zdjęć

1 Rozpoczęcie roku w złocienieckiej trójce Rozpoczęcie roku w złocienieckiej trójce (2) Rozpoczęcie roku w złocienieckiej trójce (3) Rozpoczęcie roku w złocienieckiej trójce
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności