Urząd Miejski w Złocieńcu

Posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki - przygotowania do sezonu turystycznego

Komisja edukacji, kultury, sportu i turystyki informuje, że w dniu 31 marca 2026 r. o godzinie 13:00 odbędzie się posiedzenie w Sali Widowiskowej Złocienieckiego Ośrodka Kultury w Złocieńcu ul. Wolności 6.

Tematem posiedzenia jest przygotowanie do zbliżającego się sezonu turystycznego.

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli branży turystycznej z terenu Gminy Złocieniec oraz osoby zainteresowane tematem spotkania.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności