Urząd Miejski w Złocieńcu

Radzą co robić

Radna Rady Miejskiej Romana Kowalewicz gościła dzisiaj (25.09.2024 r.) u Burmistrz Złocieńca Małgorzaty Głodek.

Podczas spotkania poruszono problematykę zgłaszaną Radnej przez wyborców, w tym szczególnie dotyczącą Osiedla Budowo i gminnych instytucji kultury.

 

Rozmowa z Radną 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności