Urząd Miejski w Złocieńcu

Agnieszka Oleszczuk Dyrektorem Szkoły Podstawowej w Nowym Worowie

GratulacjeGratulacje dla Agnieszki Oleszczuk, wyłonionej w postępowaniu konkursowym na stanowisko Dyrektora placówki złożyła w dniu 16 czerwca 2025 r. Burmistrz Małgorzata Głodek. 

W spotkaniu uczestniczył także Zastępca Burmistrza Jacek Szadzewicz oraz Sekretarz Gminy Jacek Brzozowski, który był Przewodniczącym Komisji Konkursowej.

Serdecznie gratulujemy!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności